Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość c.r.e.a.m.o.w.i.a.n.k.a

Do facetów !!!!!!!..........jestem ciekawa

Polecane posty

Gość c.r.e.a.m.o.w.i.a.n.k.a

co otzrymaliscie wczoraj na dzien chłopaka od swojej kobiety?Czy było to miłe i czy wam sie podobało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoshi
zrujnowałam sie!!! Kupiłam staremu perfum. Gucci. A niech sie cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmm.....
a ja dałam chłopakowi planszową grę erotyczną. wyśmiał mnie i poszedł spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak tam..
Do facetów !!!!!!!..........jestem ciekawa - ciekawosc to pierwszy stopien do piekla:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmm.....
Dopierdalam dziś każdemu - mogę Ci podarować grę, którą pogardził mój chłopak. chcesz?? będziesz szczęśliwy?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzień mężczyzny
jest obchodzony 10 marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edsfdsf
To ten twoj chlopak sie zachowac nie potrafi-powinien przynajmniej udawac ze mu sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boje_sie
Jeszcze se kurna zróbcie dzień heteryka, dzień męzczyzny, dzien twardziela i prawego pośladka. jakby kurwa mało okazji bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmm.....
ja myslałam, że każdemu chłopakowi by się taka gra spodobała... a może mój chłopak nie jest chłopakiem?? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edsfdsf
A co to za gra -o co w niej chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharek2008
Ja nic nie dostałem :(tylko jaieś zyczonka przez sms.Mogłaby choc przedzwonić.Na prezent nie liczyłem,ale na telefonik...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boje_sie
trzeba mu bylo laske zrobic, a nie gre dawac;] ja tez nie zadzwonilam do niego.. to zle?;p esa wyslalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmm.....
w grze chodzi o t, że: najpier jest poker rozbierany - 3 rundki - żeby trochę ciuszków z siebie zrzucić :) potem juz tak jak np w monopol. rzuca się kostkami i ile oczek wypadnie, tyle pól się przesuwamy, normalka. i na każdym z pól jest jakieś zadanie albo polecenie. w stylu: pogłaskaj partnerce piersi/ partnerowi klatę; pocałuj w uszko, poliż brzuszek, pomasuj kark, dotknij piórkiem TAM, ściągnij stanik... itp itd. a na koniec wiadomo CO. kto wygrywa ustala pozycję i miejsce... wydawało mi się, że taka gra dla pary z 4-letnim stażem to taki fajny drobiazg na urozmaicenie życia... no ale cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do gry to nie sa gazety i spedza sie przy tym wiecej czasu wiec kazdy powinien sobie gry wybierac sam! Trudno tutaj trafic w czyjes gusta, to chyba jest oczywiste? Sa rozne gatunki i same tytuly miedzy soba sie roznia znacznie. Nie ma sensu grac w jakis chlam. Ja wczoraj sam kupilem sobie 2 gry i nie zaluje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmm.....
ale jest jeden plus tej sytuacji: przynajmniej nie mogę powiedzieć, że jest ze mną tylko dla seksu :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisc figowyy
a ja wczoraj nawet zyczen nie zlozylam :D tzn. rzypomnialo mi sie po 22 i wtedy smsa napisalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×