Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pog

moja dziewczyna zdradziła mnie

Polecane posty

Gość pog

hej spotykam sie z moją dziewczyną od ponad czterech lat. Doda ze jest to zwiazek na odległość. jak studiowalismy mieszkalismy razem. w tym roku ja skonczyłem studia, a ona jeszcze studiuje. Przejde do sedna na poczatku wrzesnia spotkalismy sie- w tedy zobaczyłem po raz pierwszy, ze sie dziwnie zachowuje. Po długiej rozmowie wszystko wróciło do normy. Po około dwóch tygodniach zadzwoniła do mnie, ze nie wie czy chce byc ze mna. Jestem osobą spataniczna wiec odpowiedz mogła być tylko jedna - to koniec. było jakos dziwnie poniewaz ciagle do siebie dzwonilismy. W poniedzialek spotkalismy sie. kiedy mnie zobaczyła przytuliła sie i pocałowała mnie. zrobiło sie miło. wrócilismy do siebie. Wczoraj znalazłem jej rozmowe z kolezanką , w której mowi ze spotyka sie z innym. zrobiłem wielka awanture. Przyznała sie ze to tylko kolega - ale kreci. Od tego momentu widze ze sie bardziej stara- zmieniła sie na lepsze. co mam zrobi??? Dodam, ze ja kocham ona tez mi to mówi ale czy to nie sa z jej strony puste słowa. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfreterghsa
a to peszek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pog
i to jaki nie wierze jej. mam rozterki jedna czesc chce a druga nie. Walcze ze soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeden takiznz
Wiesz ja wziąłem sobie kobietę za żonę, której pewny byłem że mnie nie zdradzi bo poznałem jej charakter. Ale co się okazało, ona okazała się zimna i po prostu nie potzrebowała i nie potzrebuje ani bliskości ani sexu. Kobieta która długo potrafi bez tego wytrzymać, jest takim typem kobiet, dla których facet potzrbny jest tylko dla załozenia rodziny, zrobienia dziecka i zapierdalania na nich. Zapomnij o przyjemnościach dla siebie - zwłaszcza o sexie, jak już ma dziecko. Więc facet wybież. Ja mimo że baedzoi ją pokochałem sam ją zdradziłem p 4 latach i nie dlatego że ona podobała mi się bardziej - tylko i wyłaćznie dlatego, że dłuzej już nie potrafiłem żyć w abstynecji. Porozmawiaj z nią szczerze i zastanów się. Najbardziej wierne ja myśle są zimne kobiety - bo sex im jako taki - sam w sobie nie jest wogóle do szczęścia potzrebny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbvcbvcb
a skad wiesz ze cie zdrdzila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pog
na naszej klasie przeczytallem jej rozmowe z kolezanką. napisala ze dzisiaj spotyka sie z J.... potem przyznała sie ze sie spotkała 3 razy z tym gosciem i ze skonczyła ta znajomosć tylko sie w tym miejscu troszeczke placze co do daty. sam juz niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×