Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dfgdgdgd

Czy gdyby Wasz facet mial konto na n-k..

Polecane posty

Gość dfgdgdgd

Ja nie mam, nigdy nie mialam i nie założę konta na naszej klasie. Nie wiem, nie bawi mnie to. Mój facet ma, ma tam pełno znajomych. Nigdy mi to nie przeszkadzało (jak i wiele innych rzeczy na które na pewno inne dziewczyny by nie pozwalały, ale ja mu ufam), ale czytając ile n-k rozpieprzyła związków, zastanawiam się - czy powinnam uważać? Nie jestem jakąś heterą by mu kazać usunąć konto, a może powinnam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez cos........
bez przesady..to nie konto winne............. a twoj facet ma rozum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam i mój facet ma
konto. ale poza nim mamy jeszcze rozumy. ja nie piszę z nikim bo mi to nie potrzebne. on ma dostęp do mojego konta ja do jego. kwestia zaufania...gdyby chciał to juz dawno by mnie zdradził chocby przez pracę bo ma kontakt z wieloma osobami. 1/3 to kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
to nie konto na NK rozwala związki:-) to właściciele owych kont...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgdgdgd
Niby tak. Zastanawiam się czy nie jestem zbyt ufna. Mieszkamy daleko od siebie, poznaliśmy się na portalu randkowym, od potem długo miał tam konto, dopiero musialam go "zmusić" by usunął (ja usunęłam szybko).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjaaaa
uwierz mi nie jestes jakims wyjatkiem, ze pozwalasz mu miec konto na n-k, no bo po co zabraniac, ja nie słyszałam o zadnym przypadku by n-k zniszczyla komus zwiazek, to jest zwykły portal na ktorym szuka sie znajomych a nie drugiej polowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dfgdgdgd Ja nie mam, nigdy nie mialam i nie założę konta na naszej klasie. Nie wiem, nie bawi mnie to. Mój facet ma, ma tam pełno znajomych. Nigdy mi to nie przeszkadzało (jak i wiele innych rzeczy na które na pewno inne dziewczyny by nie pozwalały, ale ja mu ufam), ale czytając ile n-k rozpieprzyła związków, zastanawiam się - czy powinnam uważać? Nie jestem jakąś heterą by mu kazać usunąć konto, a może powinnam? a co do tego ma NK ??? to nie ona rozbija zwiazki tylko jej niewolnicy...jak chłop mysli penem a nie głowa to rownie dobrze moze zrobic to po przez tlen,skype czy gg:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet ekspedientka w Lidlu moze stanowic potencjalne zagrozenie zabron mu wychodzic ale cholera - listonoszka moze go uwiesc jak przyniesie polecony nie ma ratunku dla Ciebie, oj nie ma.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna kafe
moj ma i ja mam zazwyczaj to ja zaglądam na moje i jego i nigdy nie było problemów to kwestja ludzi a nie NK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna kafe moj ma i ja mam zazwyczaj to ja zaglądam na moje i jego i nigdy nie było problemów to kwestja ludzi a nie NK jak ktos nie ma problemów to zazwyczaj lubi je sobie stwarzac...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×