Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka jedna zrezygnowana

co wam pomoglo zajsc w ciaze. tylko nie odpisujcie glupio ze

Polecane posty

Gość taka jedna zrezygnowana

sex. to kazdy wie ale czasem nie wychodzi i juz wiec nie dobijajcie mnie glupimi odpowiedziami. z gory dziekuje wszytskim tym ktorzy wykaza sie zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsze żeby wykluczyć wszelkiego rodzaju choroby obojga partnerów.Jeżeli jesteście zdrowi to napewno zajście w ciąże wspomaga odpowiednia dieta i zdrowy styl życia.Rezygnacja z używek, ograniczenia spożycia cukrów prostych i niezdrowych tłuszczów-tj.ciastek,batonów i fast foodów, jedzenie owoców, warzyw, ryb, rezygnacja z białego pieczywa na rzecz ciemnego,jedzenie przetworów mlecznych.W sumie sporo tego jest na internecie. Mnie pomogło leczenie i dieta:)Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna zrezygnowana
dziekuje Ci za odpowiedz zaczynam sie obawiac ze to z powodu nadmiaru stresu ktory mam w pracy. i nie wiem jak to wyeliminowac. chyba zaczne codziennie rano pic melise. moze pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość v.n.
mi pomogło hsg... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z mezem kochalismy sie codziennie przez caly miesiac i pozniej robilam swiece i tak z 10-15 min do gory nogami :) i zaszlam odrazu a staralismy sie z dobre pol roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p.ączuszek
chyba pozycja na pieska ułatwia zajscie, zwłaszcza jak kiepsko u ciebie z orgazmami, a facet nie ma zbyt dużego interesu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przede wszystkim to radzę się gruntownie przebadać. Mnie też się kiedyś zdawało, ze takie choroby to mnie nie dotyczą. Ale może to być też wpływ stresu. A- i staraj się o tym cały czas nie myśleć.Wybij sobie z głowy że seks jest po to aby zajść w ciążę:)Wiem że to trudne, ale odsunięcie tej mysli na drugi plan chyba też czasem trochę pomaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snupy3
Moja siostra ma trojke dzieci i z dwojka nie miala problemu z zajsciem w ciaze a przy trzecim dlugo sie starala i nic. Poszla do ginekologa ktory zbadal jej cykl i okazalo sie ze cos tam jest nieregularnie.Ustalil kiedy jajeczko wyskoczy i kazal jej wtedy probowac i podzialalo od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co powiecie na taki problem
moja kolezanka nie moze zajsc w ciaze od 7 lat, leczy sie u zwyklego lekarza w przychodni, dodam ze jest bardzo gruba okolo 120 kg, jak ją namowic do leczenia w specjalistycznej klinice? czy po taki okresie staran mozna jeszcze normalnie zajsc w ciaze bez leczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam duże problemy hormonalne co było przyczyną tycia.Zredukowanie masy ciała i obniżenie poziomu hormonów dało bardzo szybki efekt.koleżanka koniecznie musi znaleźć dobrego ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam sie nie znam
..........komputer powaznie wyliczyłam sobie dni płodne i bach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elkaaaaaa
impreza i ciut za duzo wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co powiecie na taki problem
no tak, a jesli to tycie wlasnie jest spowodowane hormonami to nie tak łatwo schudnac i koło sie zamyka, a taki lekarz w przychodni czy nawt prywatnie jak nie jest dobrym specjalistą niewiele pomoze. Ja tez mam troche nadwagi i tez chyba od hormonow i wiem jak ciezko schudnac, jak tylko zaczen jesc normalnie od razu waga leci:-( Ciezko z tymi hormonami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale włąśnie u mnie tycie też było powodowane hormonami.dobry lekarz przepisze dobre leki i zaleci włąściwą dietę.tylko gorzej ze znalezieniem dobrego lekarza.ale trzeba szukać, pytać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co powiecie na taki problem
ja przytylam do 80 kilku, dostalam yasmin, verospiron ( za duze androgeny) oraz bromergon na prolaktyne i nic nie schudlam a jeszcze mniej musialam jesc zeby nie tyc dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stosowałąm dietę niskowęglowodanową-ale baaardzo zaostrzoną.zrezygnowałam włąściwie ze wszystkich szkodliwych cukrów i tłuszczó-dieta byłą koszmarna-ale w 3 miesiące schudłam 20 kg-opłącało się naprawdę.dzisiaj jestem w ciąży i jestem najszczęśliwsza na świecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co powiecie na taki problem
ojej jak fajnie;-) a mozesz napisac ile kcal zjadalas dziennie i jakie produkty dominowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co powiecie na taki problem
ale dziwne ze takie szybki schudniecie pozwolilo zajsc w ciaze tak łatwo, zwykle trzeba chyba troche odpoczac, przyzwyczaic organizm myslisz ze ta nadwaga uniemozliwiala zajscie w ciaze? pytam sie bo sama za jakis czas planuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam że odpisuję dopiero teraz.lekarka twierdzi że obniżenie masy ciala pomoglo uregulowac hormony i na odwrot.w ciaze zaszlam ponad 2 miesiace po rozpoczeciu diety a rowno miesiac od wziecia pierwszej tabletki.ja nie liczylam kalorii-jadlam 5 posilkow dziennie odrzucajac niemal wszystko co posiada duze ilosci tluszczow i cukrow prostych i zlozzonych.dieta moja opierala sie na rybach,chudym miesie,warzywach i owocach-ale tylko jablkach kiwi i grejfrutach.no i nabial chudziutki jadlam.ale nie robilam sobie zadnych odstepstw-bylam dla iebie bardzo surowa.ziemniaki, kasze , ryze, biale pieczywo niemal calkowicie wykluczylam z diety.ale oplacalo mi sie:)zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiele mówi się o tym, że to także kwestia psychiki. Po prostu przestać myśleć o seksie jak o czynności, która służy tylko do prokreacji, ale jak o przyjemności. Nastawiając się na seks, żeby spłodzić dziecko nie jest najlepszym wyjściem. Postaraj się myśleć trochę inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiluś
najpierw trzeba isc przebadac sie do ginekologa jezeli wszystko jest ok a mimo to nie wychodzi trzeba wyslac partnera na badania.....ja staralam sie kolo 2 lat i teraz jestem szczesliwa mama 7 miesiecznej corki...mialam monitorowany cykl i wiedzialam kiedy najlepiej sie kochac zeby zajsc do tego bralam clostrybegyt i poem na poczatku ciazy duphaston....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieGrzecznaAga24
co to jest hsg? Ja tez sie staram o dzidziusia z mezem i tez jak na razie nic nie wychodzi....znow kupilam test i szczerze mowiac popadam juz w jakas depresje tydzien po tygodniu robilabym test:( wiem ze to bezsensu...ale juz nie wiem co robic:( tez jestem zdesperowana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieGrzecznaAga24
ja ogolnie robilam badania tydzien temu dokladnie...lekarz by mi chyba powiedzialam ze jestem w ciazy nie? robiam ob, morfologie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pieknoimienna
Moze to zabrzmi smiesznie ale mojej kolezance pomogly koty, miala w domu ciezarna kotke, odbierala porod, dbala o male i to obudzilo uspione hormony.. zadzialalo jak adopcja dziecka u niektorych kobiet.. strala sie 5 lat i nagle zaszla w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieGrzecznaAga24
nie mam kota:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieGrzecznaAga24
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a maz sie badal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×