Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NakedTruth

co odpowiadacie na pytanie-ile chcialabys zarabiac??

Polecane posty

Gość anialalal
mowie ze minimum dwa tysiace brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniumum 8tysięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria1755
zalezy jaka praca i ile godzin, ale powinnas zawyzyc bo i tak dostaniesz mniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pimpirimpim
no to jest problem, ja czytalam ze mozna odpowiedziec np ze "wiem ze firma x to uczciwe przedsiebiorstwo i jestem pewna ze uczciwie zaplaci za to stanowisko" czy cos w tym stylu, ale jak chca koniecznie uslyszec kwote to beda i tak drazyc, wiec lepiej powiedziec, oczywiscie taka jaka sie naprawde chce, najlepiej wyzsza, bo dadza mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny temat
Moze wypowie sie osoba prowadzaca rekrutacje ? Jaka odpowiedz jest najbardziej korzysta dla pracownika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytam bo ja wczoraj mialam bardzo interesujaca rozmowe:|...wydawalo mi sie ze wzystko okej do momentu kiedy pan sie spytal ile chcialabym zarabiac, na co ja odpowiedzialam ze 1200netto a Pan mi dal do zrozumienia ze ma inne chetne osoby na to stanowisko.... zapraszam do wypowiedzi osoby ds rekrutacji , jak to zasugerowala osoba powyzej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
niełatwo jest sie wstrzelic w kwotę.... trzeba m.in miec na uwadze (jesli da sie to ustalic) jaka jest kondycja firmy . jesli dobra a dodatkowo mamy kwalifikacje na dane stanowisko to ja bym smialo walil wiecej . inaczej moga uznac ze sie nie cenimy. ale kazdy kij ma dwa konce , mozna przelicytowac i wtedy kicha .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×