Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Harvard23

Tabletki na obniżenie popędu płciowego

Polecane posty

Gość Stefeg
Nie widzę innej drogi... Przez powiedzmy 2-3 lata ma mnie rozrywać równolegle z depresją? ;( Lepsza już chyba impotencja.. Poza tym bromek potasu ponoć działa do miesiąca po jego odstawieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniekkk
Ciul Was to obchodzi, ze milosc jest piekna, juz sie przejechalen na tej smiesznej milosci, mam 23 lata i chce pozbyc sie tej gownianej seksualnosci. Mam dosyc tego ganiania kroliczka i cholernego popedu, a lale jak chca grac w ch**a to nie ze mna. Wiec co polecacie? Androcur? Czy sa moze jakiejs inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A znacie jakies domowe, latwo dostepne srodki bez recepty????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dimitr
Czy może mi ktoś powiedzieć po jakim czasie od zużycia zaczyna działać.Biorę od 4 dni i nic.Nie widzę zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody26
Ja posiadam 26 lat i też potrzebuje skutecznego środku na nadmiar popędu seksualnego, bo przeszkadza mi on bardzo w pracy, a masturbacje nie pomagają i nie pomogą, alkoholu i papierosów nie używam bo mi nie smakują, ten brom wydaje się świetnym rozwiązaniem ale co to dokładnie jest bromek sodu, potasu? Pod jaką nazwą występuje? Czy dostanie się go w aptece bez recepty? Pytałem się znajomych co byli w wojsku i podobno to działało ale znają ten środek tylko pod nazwą brom, a czysty brom to silna trucizna, więc to będzie coś pochodnego (bromek). W pracy nawet w stresie mam chwile, że się we mnie "gotuje" krew na widok dziewczyn, a takowych na razie nie mogę mieć bo mało zarabiam, a muszę się utrzymać (dom i samochód). Bardzo proszę o konkretne odpowiedzi, na moje pytania. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefeg
Stosowałem bromek potasu i powiem Wam, że efekty przychodzą po 2-3 tygodniach stosowania. Powinno się stosować dawkę indywidualną, nie większą niż pół małej płaskiej łyżeczki np w stężeniu nie większym niż na pół szklanki płynu (np wody). Faktycznie działa, ale poza ryzykiem wystąpienia groźnego dla zdrowia/życia bromizmu, występuje ospałość i uspokojenie. Większe dawki powodują widoczną senność. Zbyt duża lub stężona dawka powoduje silny ból brzucha i nudności, co utrzymuje się do 2-3 godzin. W smaku jest wyjątkowo obrzydliwy - jak gorzka sól, w większym stężeniu nawet pali w język. Plusem jest, że można go kupić nawet na Allegro, bez żadnych problemów - jako odczynnik chemiczny. Jak chcecie brać to z głową - gdy uzyskacie swój efekt, zaprzestańcie stosować tego, bo czas półtrwania w organizmie wynosi do 6 (!) tygodni. :/ Zbyt dużą wziętą dawkę można nieco zredukować chlorkiem sodu czyli po prostu solą kuchenną. Póki co to żyję :p A jak się pytałem to każdy lekarz uważa, że stosowanie bromku potasu (najsilniejszego spośród bromkow do zmniejszenia libido) jest niebezpieczne. Za dużo jonów bromu w organizmie jest ekstremalnie toksyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody26
Dzięki za odpowiedź, właśnie zamówiłem trochę tego z allegro i mam nadzieję, że pomoże i zadziała trochę szybciej niż piszesz. Tylko szkoda że po tym jest się bardziej senny, zobaczę jak będzie się po tym prowadzić pojazdy (samochód, motocykl i wózek widłowy). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezusie pół łyżeczki bromku potasu na dobę? chcecie się potruć? To bierze się w ilościach szczypty na 24h, koniuszka łyżeczki od herbaty a efekt jest odczuwalny dop po 2-4 tyg, nie więcej! Bromek sodu jest słabszy i gorzej smakuje reszta podobnie. Środki legalne dostępne na alegro, za 50zł można mieć 5 kg, starczy na całe życie, ale to groźny suplement, trucizna i nie używać tego ciągle, efekt się utrzymuje nawet i 6 mc. Jest też lek Androcur, recepta po wizycie u seksuologa, ale moim zadaniem się nie opłaca, jest droższy ma powikłania no i ta recepta, chyba że ktoś musi na już bo działa szybko. Os polecam bromek na plus to że człowiek się uspokaja i ma też lepsze włosy na czuprynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mam innz sposb. Tani 25-35 PLN / m-c bez recepty. Cudowny środek to mięta pieprzowa. Picie często mocnej herbaty obniża i blokuje wydzielanie testosteronu. Jeśli chcecie zwiększyć efekt musicie zaopatrzyć się w kapsułki żelatynowe (do kupienia w necie) oraz olejek mięty pieprzowej np. polskiej firmy na literę E (4 literowa).. Dawkowanie: 2 razy dziennie po 0,5cm3. Można zwiększyć dawkę do 1 cm3. Działa. Wypróbowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milicjant

Większość leków antydepresyjnych bardzo ładnie obniża popęd, ja stosowałem duloksetynę, co prawda pierwsze dwa tygodnie są najgorsze, jak organizm przyzwyczaja się do leku, ale jak się to przetrwa, to później jest już spoko. Człowiek jest wtedy psychicznie wykastrowany i bardzo mało myśli o głupotach. Lek jest na receptę, potrzebna będzie wizyta u psychiatry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×