Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MAR.....TA

CIENIUTKA granica , chyba zaczełam ja przekraczac

Polecane posty

Gość MAR.....TA

Ostatnio nasz zwiazek przezywa kryzys, ciągłe kłótnie o wszystko , ja tez nie jestem bez winy , on zazdrosny o wszystko, głupie wyrzuty itp. Sama już nie wiem czy go Kocham czy nienawidze ,a do tego jeszcze on sie zaczął żalic jak to jest mu źle swojej byłej lasce { SMS} Nie sama nie wzięłam jego komórki , sam mi o tym powiedzial:O to raczej jego zwyczaj szperania w moim i awantury o sms od kolegów z pracy , którzy np użyja zdrobniale mojego imienia. Mam juz tego dośc, czy od miłości do nienawiści tak blisko,:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co jest przyczyna
waszego kryzysu czyżby ukochany latał na boczek , może go nie zaspokajasz sama :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dzis humorek
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAR.....TA
to nie chodzi o to żeby pokazywac sms 9 zreszta uważam to za naruszenie jakiejs prywatności) tylko o to że biedny poleciała sie żalic swojej byłej , wkurwia mnie to jeszcze bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAR.....TA
jeszcze mi cąły czas powtarza jak to mnie kocha i co zrobi jak odejde, kurcze martwi mnie to że zasczynam go normalnie nienawidziec , :P a ta jego był jeszcze mu takich rad udziela woidac ze chce byc taka słodziutka milutka dobra duszyczka , a tak naprawde to ma nadzieje ze sie rozleci ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAR.....TA
On nie musi mnie była denerwowac , bez tego swietnie mu to ostatnio wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAR.....TA
Przede wszystkim jest cholernie wrecz chorobliwei zazdrosny , dosłownie o wszystko , mogłabym przytaczac tu tysiace przykladów , ale po co , dusi mnie tą zazdrościa , czuje sie jak w jakiejs klatce , anie jestem typem cichutkiej kobietki , :O mój charakterek i jego ostatnie wybryki to dosłownie mieszanka wybuchowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna kafe
pogadaj z nim szczera rozmowa wszystko może załatwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAR.....TA
szczerych rozmów juz było tysiace , nie krzyczałam byłam sopokojna tłumaczyłam ze swoim postepowaniem moze doprowadzic do Naszego końca.... obiecywała zmiane , a na drugi dzien ukradkiem jak zasnełam szperał w telefonie budził i pytała np Kto Kurwa jest ten co napisała mi jakiegos sms ( kolega z pracy napisała ze zamyka za mnie zgłoszenie i uzył Martus) :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×