Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brygida33

WLOCH

Polecane posty

Wyszlam za mąz za Wlocha, to wspaniały czlowiek ciagle mi to udowadnia od dnia slubu, jestsmy malzenstwem od 2 lat z tego zwiazku mamy slicznego synka ma 3 miesiace, w naszym kraju brak tolerancji patrza na mnie na mojego meza i syn jak na ufo co to za kraj!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po co patrzysz na innych ludzi?? najzwyczajniej Ci zazdroszczą! albo są pier.. rasistami. Jak kochasz i jesteś kochana to myśl tylko o tym. A rodzina go akceptuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sypiam z komiczne
gratuluje moze dasz ogloszenie w GW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba przesadzasz.......Może gdybyś wyszła za czarnoskórego to tak by było..ale Włoch? Przecież to Europejczyk, podobna kultura, religia..wartości..Chyba że żyjesz w małej miejscowości to wtedy o plotkary łatwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak na UFO
czyli co? mają jakieś dziwne uczy czy nosy?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trinity22
Zazdroscic wlocha moze chyba jakas pinklasia z dyskoteki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukujeeeeee
Brygida,ja jestem w zwiazku z Włochem od 3 lat ,niebawem bierzemy slub,z tym,że bedziemy mieszkac u niego w Szwajcarii.Jest wspaniałym facetem,uszczesliwia mnie kazdego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiadomo. pewnie nie czuję się pewnie, bo troch.e inaczej wygląda, poza tym nie jest na ,,swoim'' (o kraj mi chodzi). jedyne co możesz zrobić to mu codziennie powtarzać, że to Ty go kochasz i nie ma si,ę przejmować, bo Polacy są i będą takimi zacofanymi , zazdrosnymi głupcami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POSZUKUJEEEE moj jest takze wspanialym facetem, wiem ze napewno tak wspanialego polaka bym nie znalzła nigdy szacunek, milosc,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo są zadrośni
a właściwie zawistni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"bo Polacy są i będą takimi zacofanymi , zazdrosnymi głupcami\" A Polki beda szmatami i dziwkami ... ;/ Głupie stereotypy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problem w tym ze nigdy nie patrzylam na polskich mezczyzn! bylam z takim 2 lata i nie ma porownania w kulturze itd polak to cham! oczywiscie nie kazdy, moj maz jest wspanialym czlowiekiem i niejednemu polakowi wiele brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grancias dziwkami bo wychodza za maz za obcokrajowcow? psss tez mi to dziwka wierna jednemu! nie moja wina ze polscy niektorzy to , brak slow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"moj jest takze wspanialym facetem, wiem ze napewno tak wspanialego polaka bym nie znalzła nigdy " nie wiem czy jakies promieniowanie kosmiczne działa tylko na kobiety oszczędzając mężczyzn, bo skoro masz takie podejscie to nie pojmuje jak mozesz sie dziwic niehcęci otoczenia... Sporo kobiet zwiaznych z obcokrajowcami, jako podstawowy argument swego wyboru podaje fakt, iż zwiazała sie z kims lepszym bo polscy faceci sa totalnie chujowi... A potem są zaskoczone, ze spotykaja sie z niechęcią i agresją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzej zi
Wlosi nie wiedza co to wiernosc, maja dwie twarze, jak przekraczaja prog domowy, to sa kochajacymi mezami, jak zonki nie ma w poblizu to podrywaja wszystko co sie rusza, niech zyje naiwnosc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"polak to cham! oczywiscie nie kazdy, moj maz jest wspanialym czlowiekiem" o tak - włosi słyną ze swego szacunku do kobiet :D:D:D zanim ich nie przelecą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wloch zdradza tak samo jak polak, ilu polakow jest przykladnym mzem po wejsciu do domu sporo! uogolnicie! i to bardzo, dzieki Bogu nie wierze w slowa polskich facetow!;) nie maja u mnie ani troszke zaufania,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie o to chodzi ... Piszesz, ze Polacy sa zawistni i zazdrosni, co uwazam za glupie generalizowanie - nie wszyscy Polacy tacy są !!! Na obrone facetow napisalem jaka Wy macie opinie na swiecie ;/ Widze, ze Cie to zabolalo !!! A to glupie generalizowanie obcokrajowcow, ktorym jakas glupia Polka wskoczyla do lozka i juz zszargala reputacje wielu inym dobrze prowadzacym sie Polkom. Twoja opinia tak samo mnie ruszyła !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlosi nie wiedza co to wiernosc, maja dwie twarze, jak przekraczaja prog domowy, to sa kochajacymi mezami, jak zonki nie ma w poblizu to podrywaja wszystko co sie rusza, niech zyje naiwnosc to widzisz tak samo jak polski facet;)P poki co jest pieknie i co dnia ukmacniamy nasz zwiazek, to nie regula ze wloch zdradza jak regula nie jest to ze kazdy polak zdradza:)P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu
wchodzimy na poziom stereotypów - brawo! z drugiej strony jakiś wydumany ten problem...z tego, co obserwuję ludzie bardzo przyjaźnie podchodzą do obcokrajowców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzej zi
wloch zdradza tak samo jak polak Myslisz sie. Polacy sa daleko w tyle za Wlochami jesli chodzi o zdrady. Wlochy to inny kraj, tam stosunek to seksu i zdrad jest troche inny niz w Polsce. Niby oficjalnie wszyscy to potepiaja, a kazdy to robi z kazdym. Jestes zaslepiona, wiec nie oczekuje od ciebie obiektywizmu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grancias nie wskoczylam do lozka dla meza:) bylam z nim dlugo zanim zaczelismy sie kochac;) musze jednak przyznac ze wloch to wspanialy kochanek;) wczesniej mialam faceta polaka, do piet mu nie dorasta:) oprocz tego naprawde wspanialy maz i ojciec;) jestem bardzo SZCZESLIWA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzej zi ;) kotku zaslepiona to jest pnna w miesiac po slubie nie po 2 latach:) zreszta razem pracujemy mamy wspolny interes, jestesmy ze soba 24 na 24;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×