Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pseudonim876

załamka

Polecane posty

Gość pseudonim876

juz od 5 lat nie moge sobie znalezc dziewczyny....zawsze zostaje odrzucony tak jak przykladowo wczoraj....nabieram coraz wiekszej zalami i nie wiem co ze soba zrobic, a samotnosc mi dopier....ala niesamowicie:o poradzcie cos jak nie ocipiec i moze zmienic cos w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logika
czym bardziej sie starasz tym mnie to wychodzi. daj sobie luzik i zobaczycz ze bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu ci nie uklada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonim876
jak daje sobie luzik to jest praktycznie to samo....mam dosc tego...powyrzej uszu:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu ci nie uklada
ale co brzydki jestes czy co???bo nie rozumiem dlaczwego nie mozesz?moze zachowujesz sie nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonim876
ja uwazam zem brzydki...ale one mowia co innego....oczywiscie nie wszystkie,ale to normalne...ponoc sie we mnie zakochuja,ale jak przyjdzie co do czego to nic z tego nie wychodzi...bo cos tam sroś tam....nie wiem czego sie tak wlasnie dzieje mam 22 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonim876
moze jeszce jakies rady i wypowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta dam
autorze kurwa pisze sie poniżej CZY TUTAJ SA SAMI DEBILE BO NIE MA WĄTKU BEZ PODSTAWOWYCH BŁEDOW i dziwic sie ze naród nie zna jezykow obcych, jak ma znac jak ROZPIERDALA (NIE)ZNAJOMOSCIĄ OJCZYSTEGO !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieeeeeeeeeelka kulka
xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonim876
ta dam a gdzie kurwa widzisz jakis blad....to raczej przez tyhc co czytac nie umieja to narod sie rozpierdala a jak masz pierdolic takie zjebane teksty nie majac racji to najlepiej nic sie nie oddzywaj pierdolcu bo nie mam ochoty na zjebane zatry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonim876
aha widze...wiec musze to wytlumaczyc na twoj malutkilepek...to neijest moj post cieciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonim876
ale dobra...ludzi zapodajcie jeszcze jakies porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria1755
pewnie jestes brzydki, masz lustro sam sie ocen, nikt kukturalny nie powie ci w twarz ze jestes brzydki! wiec nie sluchajc co mowia, dzis takie czasy ze liczy sie kasa, wyglad i seks, a o milosci zapomnij, szkoda szukac, tez kiedys szuakalam, dzis liczy sie dla mnie glownie tylko kasa, jestem w stanie poswiecic pseudoprzyjaciol dla kasy jesli wymaga tego praca, oni zreszta tez..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta dam
NIE DOSYĆ ŻE ROBI BŁĘDY TO JESZCZE ICH NIE WIDZI I NAZYWA INNYCH poniŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻej poziomu... A teraz widzisz swoj blad (patrz wyraz wyżej:) ) Nie wspomne juz o wyrazie "lepek" ----- pisze sie ŁEBEK od ŁEBA:D Ale mam ubaw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta dam
Daria tak trzymaj !!! _+++ MAMOOONA!! +++_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonim876
ta dam o kurwa ja widze,ze ty jakis ograniczony jetses i to okropnie...gdzies ty sie wychowal,ze nawet nie wiesz,ze "lepek" to jest okreslenie używane przez wielu w sensie sympatycznym ale ok widze, zes zadufany w sobie i pewnie gadanie bedzie gorsze niz do sciany...nie chce mi sie z toba gadac bo i tak mi temat zjebales daria...wlasnie, ciezko teraz o kulturalna osobe...dlatego tak trudno jest... ehh dobra szkoda wiecej cokolwiek pisac bo pewnien cyk mi temat zjebal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×