Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość labor

proszę o radę!

Polecane posty

Gość labor

heloo, jakies miesiac temu zerwała ze mna dziewczyna,bylismy razem 3 miesiace... a znalismy sie od 5ciu ,bardzo za nia tesknie, kocham ja bardzo... ona zrywajac ze mna stwierdziła ze tylko jej przyjacielem, nie czujenic do mnie, nie teskni do mnie w ogole bedac tydzien w domu, myslalem z jest inaczej, chodzila ze mna jakby byla zakochana, nie powiedziala mi ze mnie kocha, bo musiala byc pewna tego, bo wczesniej sie zakochala i rzucił ja chlopak... Mowila ze spadlem jej jak gwiazda z nieba ze zawsze tesknial za takim mezczyzna jak ja... po rozstaniu nie mam z nia kontaktu , odszedlem z honorem choc troche sie poklocilem wypowiadaajc ze niech nie mysli ze bede tesknic za nia itd... co mam robic??? bo nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiasta o złotym sercu
zostawić ją w spokoju , nie odzywać się i zapomnieć o niej.... szczerze Ci radzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labor
nie odzywam sie do niej... nie moge blagac o milosc...ale to bylo tak jakbym dostal kula w leb, czulem ze jest inaczej czyulem sie znia jakbym byl10 lat, ona tez ze mna... wiem ,ze miala kontakt z bylym chlopakiem, ale zawsze mi mowila ze to palant, i ze ma dziewczyne on...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×