Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość VAV

Macie toaletkę w sypialni??

Polecane posty

Gość VAV

Jak dla mnie to dość niepraktyczny pomysł, wolę malować się w łazience :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wole przy toaletce, na siedząco, popijając herbatkę, a nie na stojąco w łazience ew. z kiblem - jakoś nie kojarzy mi się z miłym początkiem dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VAV
ja mam kibel oddzielnie :P a jakie masz oświetlenie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się maluję w pokoju moja siostra zazwyczaj okupuje łazienkę w tym celu, mnie to drażni bo nie można się dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mam toaletke w sypialni
moja mama tez ma, moja babcia tez miała :) z pokolenia na pokolenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam bardzo fajną lampkę, wysoka i obrotową we wszystkie strony z resztą, maluję się juz prawie z zamkniętymi oczami, po tylu latach... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VAV
hmmmmm, to może i ja się skuszę?? właśnie urządzam sypialnię....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warto, zeby była trochę większa (typu-biurko), nie taka symboliczna, zeby się wszystkie kosmetyki zmieściły i do tego krzesło-fotel z oparciem, no i dobre światło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maluje sie przy oknie w pokoju
biore lusterko , skrzynke z kosmetykami i robie makijaz w swietle dziennym..nigdy nie w lazience.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam toaletkę
Bardzo starą - i nie maluję się przy niej, bo lustro jest dziwne - służy bardziej do ozdoby. A maluję się jak poprzedniczka - lusterko, kosmetyczka i starczy. W łazience nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VAV
chyba się skuszę choć do tej pory wydawało mi się to nie wygodne i nie praktyczne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowana mocno
maluje sie tylko w swietle dziennym, toaletke mam w sypialni przy scianie z oknami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzociekawa
a jak jest zima i jest rano ciemno to jak sie przy swietle dziennym malujecie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie wizualnie bardzo podobaja toaletki, sa takie romantyczne i cieple :) maja rozne fajne schowki na bajerki, git... ale osobiscie wole malowac sie w lazience z dostepem do biezacej wody, a mam w lazience bardzo dobre oswietlenie. zreszta malowanie zabiera mi moze 5 min. podczas gdy te inne poranne czynnosci (prysznic, suszenie wlosow, balsamowianie i kremowanie dobre ponad pol godziny, grrrrr). to tez zalezy ile osob mieszka w domu i musi dzielic lazienke, u mnie z tym nie ma problemu, ale mieszkajac z innymi kobietami mogloby byc cienko, wtedy kazdy kosmetyczke pod pache i malowac sie w swoim wlasnym kacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowana mocno
rano jak jeszcze jest ciemno, maluje sie przy swietle:P wolę malować się na siedząco niż na stojąco w łazience:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie. Ja swoją toaletkę do sypialni zamawiałam przez stronę woodenadesign.pl/toaletki,_konsole-105071-1.html. Model Karena z szufladkami. Piękna robota, meble mimo, że bardzo minimalistyczne w swojej formie to mają duszę i jakiś czar w sobie. Tutaj robią takie toaletki na zamówienie więc czas oczekiwania jest dłuższy, trzeba to mieć na uwadze i uzbroić się w cierpliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvvva

Na stronie woodenadesign.pl/toaletki,_konsole-105071-1.html masz dobrze prowadzony sklep z designerskimi meblami. Ja polecam właśnie ich konsole głównie. Mają duży wybór rozmiarów i rodzajów jeśli chodzi o podziałki, półeczki, szufladki można sobie dobrać coś do swoich wnętrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×