Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość michelle8686

co myslicie o takiej jak ja??

Polecane posty

Gość michelle8686

mam 22 lata, od 4 lat stalego faceta, do lozka poszlam z nim po pol roku znajomosci, ni razu go nie zdradzilam - nie uznaje tego, wierze w wierna i lojalna milosc az do smierci. I chyba jestem glupia, bo nikt tak jak ja juz tak nie mysli. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilonka bez czlonka
jestes 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michelle8686
bo chce wiedziec jak wy uwazacie, kiedy opowiadam o tym kolezankom, kolegom to sie ze mnie nabijaja bo jak mozna isc do lozka po pol roku znajomosci ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komi, bo im się kurna w życiu nudzi i nie mają co robić A do tego na 3 stronie i tak wyjdzie po co jest ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w..
medal mam Ci dać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michelle8686
czemu glupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michelle8686
ale jestescie zlosliwi, ok wycofuje topik, narazie papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeee
a po co wszystkim o tym opowiadasz?:O sorki,ale dla mnie dziwne jest mówienie wszystkim z kim,kiedy ile razy....kurwa,to są intymne sprawy i pogadać można sobie z przyjaciółką a nie opowiadać koleżankom i kolegom:O po co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale prawda jest też po
wiesz co to znaczy sprawy intymne? to znaczy, że są INTYMNE, bardzo osbiste. nie mówi się o nich w towarzyskich rozmowach, ani nie opowiada w internecie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda
A dlaczego durny temat? Nie Jesteś żadnym wyjątkiem, tak myśli 90% ludzi na naszej planecie.... przez pierwsze 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w..
Czyli nie jest lojalna:P bo napisała o Nim obcym ludziom z netu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z doswiadczenia wiem,ze takie zalozenia sa w 100% bledne i osoby ktore w nich sie utrrzymuja pozniej cierpia 5 razy bardziej. aktualnie nie ma juz ludzi lojalnych w 100%. kazdy kreci cos,kombinuje,nie mowi wszytskiego albo zdradza. ZDRADZASZ ALBO JESTES ZDRADZANY. WYBOR NALEZY DO CIEBIE. bron Boze Cie tutaj nie krytykuje ani nic podobnego ;) wyrazam swoje zdanie tylko tak dla jasnosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michelle8686
ok glupi temat to go zamykamy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma zamykamy - teraz sie tak szybko nie wymigasz.. najpierw obgadujesz swojego faceta na forum, opisujesz swoje pożycie sexualne z nim, reklamujesz sie (moze faceta sobie nowego szukasz??? ) i teraz chcesz sie zmyć? niezłe ziółko z Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"co sie tak spinacie>?! kazdy ma prawo sie dowiedziec co inni sadza o jego pogladach. " nikt sie nie spina... ale jesli ktos zakłada temat "lubie kwiaty i pragne pokoju na swiecie" czcac sie dowiedziec oc inni ludzie mysla o jego pogladach, oznacza to, ze jest idiotą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sypiam z komiczne
to jest ten typ ktory musi koniecznie sie pochwalic czymkolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelineeee
a wy potraficie tylko krytykowac moi kochani z tego co tutaj na tej kafeterii zauwazam :) to sie wam chyba nielz enudzi hehe i ta ciagla krytyka ;/;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w..
Mamy chwalić ja za plotkarskie nawyki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeee
w internecie to w internecie,ok ale po co ona opowiada o tym koleżankom i kolegom a potem sie dziwi ze jej nie podziwiają za to?:O też znałam taką laskę z której wszyscy się nabijali-ale nie z powodu co i z kim robiła ale dlatego ze miała jakąś patologiczną potrzebę aby opowiadać o tym wszystkim ludziom-czy chcieli jej słuchac czy nie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fewrfwre
no to ja zdołuję autorkę tematu: ani nie jest jedyna w takich poglądach, ani nie będę jej namawiać do ich zmiany, żeby mogła się krygować i afiszować jaka to jest taka czy śmaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michelle8686
hehe ale wy przekrecacie, po prostu bylam kiedys w gronie znajomych i tak kazdy o sobie opowiadal to sa moi przyjaciele :) wiec bez obaw dziennie sie tym nie chwale hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w..
eeeeeeeee---jestem tak samo zszokowana jak Ty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelineeee
hehe no ja tez uwazam ze tu wszyscyu niezle przekrecaja bez obrazy ale jestescie daremni widac ze Polacy hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda
złośliwa w.. eeeeeeeee---jestem tak samo zszokowana jak Ty Ojeju jeju... a czym Ty Jesteś taka zszokowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać, że Polacy... A Ty to kto niby jesteś? Ja jestem Polką i nie mam problemów z tego powodu, ani kompleksów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w..
Musztarda czym? Postawą tej kobiety,jak może pisac ze jest wierna lojalna i poszła w odp.czasie do łóżka z facetem. Jak mozna chwalić sie rzeczami oczywistymi.Tak sie nie robi,to Forum uczuciwe,jak inni bedą sie czuć czytając takie rzeczy.. Pomyslała o tym?Egoistka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelineeee
a ja mam problem bo jak widze jak bardzo głupi sa niektorzy moi rodacy to popadam w kompleksy, dziewczyna zalozyła topik, zwykły nic specjalnego, podchwycacie to przekrecacie szkoda gadac, no i tez nie wiem czym wy tacy zszokowani jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelineeee
zszokowanie, sorki za literowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×