Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ANDZUL

ZRUJNOWALEM MOJEJ ZONIE WESELE

Polecane posty

Gość ANDZUL

Chce napisac do osob ktore mnie rozumieja i wiedza jak to jest. Wyobrazcie sobie, ze moja zona najpierw pogniotlla nasze obraczki a potem je wywalila przez okno i mi powiedziala ze one jej szczescia nie przyniosly a ja tego nie rozumiem i moja zona podsunela mi pomysl zebym napisal tu do was i dowiedzial sie prawdy. Czyli pisze prawde, ze na naszym weselu nie siedzialem przy mojej zonie tylko spedzilem olowe wesela z moja matka ktora nigdy nie akceptowala mojej zony bo moja mama chciala zebym ja sie nie zenil tylko jej oddawal wyplaty ! A obraczki drogo mnie kosztowaly i to nie stal a zloto a ona tak je pogniotla i wyrzucila ?!!!!!!!!!!!!!!!!!! Poza tym jak ja zdradzilem to tylko dlatego ze moja zona wciaz mi powtarzala ze sex tylko z uczuciem i z miloscia a ja wiem ze wy kobiety nie jestescie takie glupie jak moja zona i prosze jej tu napisac do rozumu, zeby wiedziala na czym swiat stoi - ze tylko sex sie liczy a jak chce zgrywac przyzwoitke to droga do jej rodzicow otwarta - nie mam racji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złoto jest miękkie
sisi :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złoto jest miękkie jak na metal, ale nie na tyle miękkie, by je zgnieść... chyba, że te obrączki to jakis economy style :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleeeeeeeeeeee
o szo chodzi ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złoto jest miękkie
nie wiedziałąm komiczne, że ty taki słaby w rękach jesteś :-O :-D obrączki bardzo łatwo się gniecie - jak się je chce zgnieść, a jego żona chciała to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"nie wiedziałąm komiczne, że ty taki słaby w rękach jesteś \" nie wiedziałem, że takie tanie obrączki kupujecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANDZUL
no i udowodnilem zonie ze swiat to zboczony - niestety mam bardzo dobra zone ktora jest najwspanialsza kobieta na swiecie i ja nigdy nie chcialbym poznac takie ktore tu mi bzdury napisaly - to dziwki i prostytutki i kurwy tylko chcialem udowodnic m ojej zonie bo tak sie upierala ze swiat taki porzadny i odpowie rozsadnie - i co? odpowiedzial swiat mojej zonie rozsadnie ? NIE tylko dziwki glupie idiotki odpowiedzialy i wslasnie to chcialem osiagnac a wy dziwki kobiety zle zamiast mi zaszkodzic to mi pomoglyscie - WARIATKI - chyba was nikt w zyciu nawet nie olal bo ja z takimi to - bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee OCHYDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitty litty
człowieku, ale masz nasrane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANDZUL
Zapomniałem dodać, że moja żona ma na imię Roman i dlatego zdołała pognieść te obrączki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
economy style :D z papieru pomalowanego na żółto :D no ale podobno w miłości takie rzeczy nie mają znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANDZUL
zdradziłem ją na dworcu głównym PKP w Koziegłowach z wąsatym zawiadowcą stacji, gdzie pracuję jako lokalny cwel :classic_cool: , jestem już znany ale wypłaty i tak muszę oddawać mamie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale miernota
Tyle pisania i taka beznadziejna prowokacja że nawet jedna osoba jej nie kupiła (a to rzadkość)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANDZUL
KITTY LITTY - NO I CO? czyz nie wyrolowalem was wszystkich? to ty masz nasrane bo ja nie . Zdobylem to co chcialem a wy wszyscy przeciez wypowiadaliscie sie i teraz moge mojej zonie udowodnic kto tu pisze i jaki kto jest - nie prawdasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bu...
Z czego te obraczki? Pewnie kase na obraczki oddał matce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bu..
Andzul - kurcze, bądź czlowiekiem, facetem, mezem! A nie dzieciakiem, który pisze jak dziecko i zachowuje się jak dziecko! Pozdrów żonę, bo ciezki żywot bedzie z Tobą miala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANDZUL
DO ANDZULA KTORY SIE ZA MNIE PODAJE - ISTOTO ZIEMSKA NIE DOROWNUJESZ MI POSTARAJ SIE LEPIEJ ULOZYC SWOJ TEKST BO CI COS NIE WYCHODZI A CO DO GLUPICH POLEK - TO ZADKO SPOTKAC TA WLASCIWA WSROD TAK WIELE GLUPICH I OBRZYDLIWYCH I KUREW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzul i jeszcze raz ja ;) Jak Ty udowodnisz żonie jaki kto jest skoro np. mnie nie znasz? P.S. Moim zdaniem psychiatry potrzebujesz. I nie dąsaj się na mnie a pomyśl co robisz i co piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANDZUL
prosze pisac przez wielkie PANIE ANDZUL ! OK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANDZUL
bo nie bede czytal jak ktos nie nazwie mnie wielkim PANEM ANDDRZULM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANDZUL
DO SISSI - nie pasuje twoj logo do ciebie! Jestes czlowiekiem? albo maszyna do jebania sie ? - chyba to drugie bo , choc nawet do jebania sie nie nadajesz bo w swoich wypowiedziach jestes tak zimna a wlasciwie lodowata ze brak mi slow. Przypuszczam, ze nie jestes mezatka i nie masz pojecia z zyciem - choc jestem o wiele starsza od ciebie i mimo tylu przykrych stow - zycze tobie jak najlepiej i badz szczesliwa z sama soba bo nikt z toba nie chce byc i nikt cie nie lubi i nikt cie nie chce - dlatego szukasz szczesciaia w internecie- czyz nie mam racji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z Wind...
rzadko obrzucam ludzi inwektywami, ale Cibie autorze aż się prosi odpowiednio nazwać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×