Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gregg

totolotek

Polecane posty

Gość gregg

Grreeg Nie dajmy się naciągać Totalizatorowi, dlaczego? A to dlatego, że nigdzie na świecie już się nie używa do losowania urządzeń z systemem nadmuchowym, w których to urządzeniach można sterować wynikami losowań w bardzo prosty sposób. Wystarczy zastosować różny ciężar kul i odpowiednią siłę nadmuchu, wówczas te cięższe kule nigdy nie dolecą na odpowiednią wysokość ( prawo fizyki) . Dzięki komputeryzacji w chwilę po zamknięciu kolektur wiadomo jakie numery mają być wylosowane i mamy kumulacje, a w Multi Lotku nikt nie będzie miał szans na dużą wygraną.W Niemczech zaraz po zamknięciu kolektur następuje losowanie i to w zwykłych bębnach obrotowych. W USA miała już miejsce afera związana właśnie z ustawieniem wyników z wykorzystaniem urządzenia do losowania z systemem nadmuchowym i dlatego tam powrócono do zwykłych obrotowych bębnów losujących i pytam dlaczego nasz Totalizator używa podejrzane urządzenia?A że wygrywają, ktoś kumulację musi wygrać, ale dlaczego może ktoś o tym decydować a nie zwykły przypadek.Proponuję nagłośnić ten temat w mediach, ponieważ jest to jedyny sposób, żeby zmusić Totalizatora do powrotu do obrotowych bębnów losujących.Prowadziłem polemikę z Totalizatorem za pomocą e-maila i od momentu przedstawienia swoich zastrzeżeń co do stosowanych urządzeń losujących, kontakt nasz się urwał.J od pewnego czasu gram tylko w Niemczech, przynajmniej mam pewność,że nie śmieją mi się w Twarz w czasie losowania.A gram w Niemczech bo mam blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trtrtfvcvhvghlgyfgfg
ciekawa teoria....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×