Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Esstteellaa

Mam taką przypadłość... a niedługo nasz ślub ...

Polecane posty

Gość Esstteellaa

Mam taką przypadłośc że jak się zestresuję to się robię strasznie czerwona. Czasem to wystarczy tylko, że sie trochę zawstydzę itp. I to nie są rozkoszne rumieńce... tylko czerwone place, plamy... :( Przed narzeczonym starałam się to ukrywać... nawet jakrobiłam się czerwona w jego towarzystwie to wtulałam się w Niego tak by tego nie widział, ale On wie... Choć nigdy wprost n8ie rozmawialiśmy o tej mojej przypadłości bo dla mnie to powód do wstydu, czuje sie z tego powodu gorsza i nie potrafię o tym otwarcie rozmawiać. Ale teraz chodzi o to, że planujemy ślub i boję się że na moim ślubie to mnie dopadnie :( Już sobie wyobrażam jak zepsuje sobie (nam) ten dzień :( Czy jest ktoś z podobnym problemem? Nie chcę mieć twarzy jak burak przed ołtarzem :( Jak mam sobie z tym poradzić w takim dniu jak ślub ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga olga olga 666
idz na solarium i ladnie sie opal .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga olga olga 666
podklad jej nic nie da ,spoci sie do tego a tak opalenizna i lekki makijaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esstteellaa
olga dzieki :) myślisz, że to pomoże ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowsza
lomatko :D nie gniewaj sie, ale skoro to stanowi dla ciebie 'problem', to moze jeszcze nie czas na slub i DOROSLE zycie ;) poza tym, jezeli dobrze sie wam razem rozmawia, mieszka, jestescie sobie najlepszymi przyjaciolmi, to chyba zaden wstyd sie zarumienic? jezeli zas nie, to raczej wstyd brac slub (za wczesnie, nie ta osoba ...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekati
idź do apteki i kup dobry, ale naprawdę dobry krem na rozszerzone naczynka. moja ciotka ma taki problem i bardzo sobie chwali krem z serii Avenue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esstteellaa
wiesz co może Ci sie wydawać to błahe jeśli tak nie masz. Nawet nie wiesz jak to utrudnia życie , kiedy w kazdej choć trochę stresowej sytuacji mam czerwone plamy na twarzy.... i ludzie się na mnie gapia jak na dziwoląga... To naprawdę jest dla mnie problemem, co nie wyklucza tego, że jestem gotowa na ślub i dorosłe zycie. Ale to chyba normalne że na własnym ślubie chciałabym wyglądać ładnie prawda ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esstteellaa
pomarańczowsza nie chodzi o zwykłe zarumienienie sie, nie rozumiesz tego problemu.... I to nie przed narzeczonym się wstydzę, poprostu nie chcę mieć czerwonej twarzy na własnym ślubie, chcę wyglądać ładnie. to wszystko. Dzięki za rady !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany! ja mam identycznie jak ty dziewczyno jakbym siebie czytala,, tylko ze kiedys mialam bardziej ;/ teraz mniej ale jednak cos zopstalo tez mialam slub i tez sie tego balam o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esstteellaa
Majeczka - jak sobie z tym poradziłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdshfj
nie przejmuj się tymi głupotami i nie skupiaj sie na rumieńcacch:) kup krem dla cery naczynkowej, używaj jasnych podkładów które zneutralizują rumieńce, unikach ostrych potraw i alkoholu, .. weź się za jakiś sport, jak masz chłopaka i jest wam dobrze to już sukces

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to bywalam purpurowa.. :D jakos samo minelo ale wtedy gdy nabralam pewnosci soiebie zaczelam sie malowac duzo pudru mnie to pomoglo ale to byla masakra ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esstteellaa
dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esstteellaa
Majeczka na slubie Cię to nie dopadło ? Mi też to teraz trochę minęło niż miałam wcześniej, ale jest różnie... są dni gdy czesto mnie to dopada i mam ochote sie zapaśc pod ziemie. Kilka dni temu właśnie kupiłam sobie krem Perfecta do cery naczynkowej, może coś pomoże....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na slubie nie, bylam za bardzo przejeta jakos nie dopadlo mnie ale jak mowie teraz mam mniej niz kiedys a poz tym mialam duzo podkladu- powiedzialam kosmetyczce zeby mnie tak pomalowala bo sie czerwienie z nerwow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowsza
22? tak tez myslalam, w wieku szkolnym miewa sie problemy typu jak bede wygladac na slubie ;) jestescie finansowo niezalezni, bo to decyduje o doroslosci i dojrzalosci do samodzielnego zycia. a tak poza tym to kup sobie ten krem, jak on cos pomaga ... a potem mlode mezatki zakladaja topiki, ze nie wiedzialy jak to bedzie i faktycznie to wola SAME mieszkac ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdfgd
pisalam juz o tymi powtórzę Mialam taki sam problem. Uzyj ZIELONEGO podkładku (zapytaj w drogerii, teraz już wiekszość firm takie produkuje), na to normalny podkład i puder. Nawet gdy ostro spieczesz raka - nie bedzie widać nic a nic. Ja dzięki temu uwierzylam w siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esstteellaa
Nie znasz mnie a wyjeżdżasz mi z jakimiś dennymi tekstami które tu można przeczytać na każdym prawie topiku. W wieku szkolnym Kochana to już dawno przestałam być więc nie bądź śmieszna. Ślub narazie jest w planach... a od roku mieszkamy razem i sobie bardzo dobrze radzimy i kochamy sie :) Jak nie masz więc mi nic innego do powiedzenia to żegnam Cię... bo takie teksty to moge przeczytać tu na kazdym topiku :) Dla Ciebie to nie jest problem a dla mnie tak. Nie doświadczyłas tego, więc nie wiem jak możesz się wypowiadać na ten temat. Dla mnie to jest problem... To nie sa zwykłe rumieńce, tylko brzydkie, zlewające się na skórze czerwone plamy które naprawde nie wyglądają estetycznie i dla mnie stanowi to problem że je mam nawet w najdrobniejszej sytuacji sresowej. Aha i nie znam kobieta, której by nie zależało na ładnym wyglądzie na ślubie więc zupełnie nie wiem czego Ty się czepiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goliat999
ja tez tak mam, jestem goliat a tak mam, nie martw sie, wiele osob tak ma, jak sie zaczerwienisz to moze nie zauwaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy jej radzicie
iśc na solarium ?? z naczynkową cerą ??? Po pierwsze unikac opalania sie bo to naczynkowej cerze szkodzi, jak ktos juz pisał unikać tez kawy, ostrego jedzenia, alkoholu i codziennie łykać rutinoscorbin (rutyna+wit.C) + dobry krem dla cery naczynkowej a na dzień krem z filtrem. powinno to polepszyć stan cery, zmniejszyc zaczerwienienia. A Ty pomarańczo nie drwij jak nie wiesz jaki to problem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ten sam problem, lekkie zdenreowanie i czerwona jak cegła :-) Ale mój narzeczony podobno to kocha :-) Choć to mój wielki kompleks i tez się stresuję przed ślubem, bo potem na mojej kasecie wideo zamiast lśniącej panny młodej - będzie czerwony buraczek :-) Ale co tam, jakoś damy radę Esstteellaa - nie martwmy się na zapas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela...28
"Mialam taki sam problem. Uzyj ZIELONEGO podkładku (zapytaj w drogerii, teraz już wiekszość firm takie produkuje), na to normalny podkład i puder. Nawet gdy ostro spieczesz raka - nie bedzie widać nic a nic. Ja dzięki temu uwierzylam w siebie." Ja też uzywalam żielonego podkładu. :) Czerwonych policzków naprawde nie widać ani trochę! Po jakimś czasie uzywania przeszedł mi problem, poczułam się pewniejsza siebie, przestalam się rumienić. Teraz już nie uzywam zielonego podkłądu, ale kiedys nie wiem jak bym sobie bez niego poradzila. Polecam Wam dziewczyny! Ja uzywalam z Oriflame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esstteellaa
Slim - dzięki i masz rację, nie należy się martwić na zapas. Ale to strasznie uciązliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×