Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ale jajaa

najmniej trwałe perfumy? jakie macie typy? na co się naciełyście?

Polecane posty

Gość ale jajaa

moje typy to DKNY woman summer i nie wiem czy nie CK ONE. Te drugie dzis kupiłam i mam wrażenie, że znów sie nacięłam jak z DKNY :o w przeciwieństwie do np. D&G Light Blue, te to cały dzień czuć. Jakie macie typy, napiszcie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przychylam się do DKNY ale "Be Delicious"- jakoś tak krótko i mało intensywnie :( Drugi typ to D&G "Light Blue"- zapach na nadgarstku utrzymywał się może 4 godziny, dlatego też wybrałam "Baby Doll" YSL, który czuję cały czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jajaa
no proszę, czyli co człowiek to trwałość perfum :) ja D&G czułam cały dzień, czasem aż za nad to :) no co tam kobitki, podajcie swoje typy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszysto chyba zależy od skóry. ja np mam DKNy czerwone i czuje je cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I.M
Fakt,też mam DKNY RED DELICIOUS,jeszcze popołudniu go czuje,a na ubraniach to nawet kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmenn
i mysle ze dlatego lepiej wydac troszunie wiecej i kupic sobie perfumy dobrej marki i cieszyc sie ich zapachem przez caly dzien a potem rano czuc mgielke ich zapachu na poduszce: zwlaszcza jak zasypiasz u faceyta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hugo boss femme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trwałość nie zawsze zależy od marki- bo mówimy tutaj oczywiście o markowych perfumach. Trwałość zależy od wielu czynników, modelu (o ile można tak to ująć). Na każdej osobie rozwija się inaczej i różnie się trzyma. Wiadomo, że perfumy świeże, delikatne, kwiatowo- owocowe nie utrzymują się tak jak zapachy orientalne, kadzidlane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goldenka+
armani-code

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×