Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nadja1

czy mam sie tym przejmowac?

Polecane posty

Gość nadja1

moj facet byl wczoraj na imprezie z firmy, poszli pograc w bilarda z racji tego, ze szefowi urodzily sie blizniaki to zaprosil ich na piwo czy co tam. Moj po przyjsciu z imprezy odrazu poinformowal mnie telefonicznie ze byl na owej imprezie, ze jest zadowolony ale uciekl wczesniej bp przerazil go smrod papier < nie cierpi papierosow> mieszkamy dosyc daleko od siebie. Czy ja przesadzam, ze sie przejmuje tym, ze nic mi nie powiedzial przed pojsciem na ta impreze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może nie miał czasu przed, bo poszli od razu po pracy, a to trochę obciach dzwonić przy kumplach do dziewczyny i jej się ze wszystkiego tłumaczyć. No ale skoro zadzwonił zaraz jak wrócił to moim zdaniem jest wszystko ok - nie ukrywał tego przed Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadja1
no ukrywac napewno nie ukrywal bo odrazu ledwo powiedzial czesc mowil o tej imprezie chcial sie ze mna napewno podzielic tym, ze fajnie bylo ale czemu mnie wczesniej nie uprzedzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno a czy Twoj facet ma obowiazek spowadac Ci sie ze wszystkiego?jak idzie do lazienki to tez ma pisac Ci eska ?no nie ,nie przesadzaj nie jest Twoim niewolnikiem ma prawo do swojego prywatnego zycia ,nie musisz o nim wszytskiego wiedziec :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadja1
ostatnia wypowiedz to lekka przesada jestem z nim wiec jego zycie nie jest juz takie prywatne zwlaszcze ze poszedl na impreze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadja1
zreszta co ty mi tu wyjezdzasz z lazienka porownujac do imprezy gdzies tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzuz
lecz sie dziewczyno kup moze kamerki szpiegowskie i podsluch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadja1
nie mam z czego:O dla was to jest takie normalne ze nie uprzedza was facet ze idzie sobie na imprezke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet jako ....
nadja :o przesadzasz. moim zdaniem i tak milo ze on zadzwonil odrazu ale ja bym myslala ze to ze strachu co bys zrobila gdybys sie przypadkiem dowiedziala o jakiejs jego imprezie :P jak mamuska jakas:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadja1
nawet jako--> no wlasnie ze strachu... nie jestem mamuska ale jak on sie wciagnie w taki uklad, ze nie bedzie mi mowil, ze idzie na impreze to ja kota dostane. Fakt milo ze odrazu zadzwonil i ponoc wyszedl wczesniej bo byl przesmierdniety papierochami a on nie lubi tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robisz z igly widly. a moze.. on byl tylko sam z barmanka w tym pubie. zamknela pub. i grali w bilarda. ona jego kijem, uderzala w kule.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właścicielka patentu
Ja nie wierzę, ze naprawdę są tak głupie dziewuchy :-O Dzwonił do ciebie po imprezie czyli że nie mieszkacie nawet razem, a ty się czepiasz takiej dupereli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghfghfhf
Sama nie wiem. Ja mieszkam daleko od swojego faceta, więc spotykamy się tylko w weekendy, w tygodniu mamy tylko telefony i jak idzie na impreze to zawsze dzwoni i mówi "dziś wychodzę, więc nie czekaj na telefon, tylko idź spać". Trochę Cię rozumiem.... Ale z drugiej strony to naprawdę duperelka. Moim zdaniem powinnaś mu po prostu jasno powiedzieć że wolisz aby Ci mówił że chodzi na imprezy, ale bez fochów i awantur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyyyynnaa
Wiesz - gdyby robił to notorycznie, gdyby chodził ciągle na imprezy do klubów, nie uprzedzał Cię, a Ty nie mogłabyś się dodzwonić, wyłączałby komórkę, nie wiedzialabyś co się z nim dzieje itd - mialabyś prawo się wsciec. Ale tak? Spotkanie u szefa, podejrzewam że nie robi Ci tego czesto, wrócił szybko i od razu zadzwonił - naprawdę nie masz być o co zła. Jak coś to powiedz mu tylko spokojnie że wolisz wiedzieć że wychodzi na jakieś wieksze imprezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadja1
ok dzieki dam sobie na wstrzymanie ale jak zamieszkamy razem to bedzie mi musial mowic ze wychodzi. Fakt bardzo rzadko wychodzi na takie imprezy traz na ruski rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×