Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wujek1986ua

Wczoraj dałem kelnerce w barze 20 zł napiwku i .....

Polecane posty

dała mi swój nr telefonu :D Na pozcatku wogole nie chciala wziasc tych 2 dych bo kawe za 2,50 zamowilem tlyko xD Oh sliczna jest czarne wlosy, taka drobniutka fajniutka i ma własne auto chyba sie zakochałem normalnie, tylko jest problem bo mieszkamy od siebie 380 kilometrów Ona jest z białopola- pod Hrubieszowem niedalego granicy z Ukrainą. mm cała droge o niej myslalem :D Ale jestem happy o ludzie :D A jak zaczalem jej opowiadać o moich okolicach i z e u mnie takich ślicznych dziewczyn nie ma to aż sie bidulka czerwona zrobiła hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie mówiłam...
Na każdego przyjdzie pora nie poganiaj amora! Noe będziesz musiał płacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO, te 2 tyśki na paliwko pojda coś czuje 18 albo 17 razy w miesiacu, albo wogole tam zostane :D oh chyba dzis nie zasne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie mówiłam...
cieszę się Twoim szczęściem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria1755
wujek nie napalaj sie tak, pewnie i tak nie wyjdzie, zawsze lepiej zakladac ze nie wyjdzie, ciezko jest znależć druga połówke, to juz latwiej dobra prace..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yay
no dziewczyna poczuła kasę i na nią leci:)) a Ty nie podrywaj panien na kasa bo tak najłatwiej:) ciekawe czy byś dostał numer bez tego napiwku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O JA PIERDYKAMM
białopole to wieś dwa domy na krzyż gdzie tam bar??? chyba budka z piwem hahahahahahaaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria1755
20 zl za numer to wcale nie tanio, ciekawe ile bedzie chciala za spotkanie, zbankrutujesz a laska i tak jesli bedzie z toba to tylko dla kasy.bez napiwku nie dala by ci numeru proste.life is brutal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O JA PIERDYKAMM
a auto to chyba stary 30letni maluch i jak taka kase zobaczyla 20 zł to pewnie aż jej się mokro w majtach zrobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
oj wujek wujek :D szkoda słów po prostu. ta sinusoida psychiczna cię wykończy. popadasz z rozpaczy w euforię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
błyskawiczne też zwiedzasz? :P a co do tematu... wujek - od Ciebie tak bije desperacją, że niedługo Cie agenci CIA zastrzelą, bo obserwatorom z NASA wyniki obserwacji kosmosu zakłocasz... idź na dziwki, one docenia Twoje starania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, faktem, że tam bieda aż piszczy, samą Plebanie kręcą w tych okolicach - to już wiele znaczy:). Źle to rozegrałeś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _tercia
a jesteś pewien, że to jej numer telefonu?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olsztyninka
brat, a Ty z Olsztyna?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olsztyninka
ja bym nie dala nr nawet jakby ktos napiwek dal:O daje to daje, nie zobowiazuje mnie to do niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olsztyninka
haha spx:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja kocham lubelszczyzne , moja rodzina sie stamtad wywodzi. 2 domy na krzyz ? moj stary sie urodzil kolo bialopola i jakos wyszedl na ludzi matka tez niewazne kto skad jest wazne co soba reprezentuje, a wole dziewiczy krajobraz lubelszczyzny i zamojszczyzny niz zakopcona szara lodz albo wawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×