Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_aniołeczek_

Zbyt wczesny wytrysk u 45-letniego faceta

Polecane posty

Panowie i panie, bardzo Was proszę o radę, bo czuję się bezsilna. Mój partner, lat 45, systematycznie miewa za wczesny wytrysk. Prawdę mówiąc już bardziej spodziewałabym się problemów z erekcją, gdyż zawsze wydawało mi się, że wczesny wytrysk to domena młodych chłopców, którzy rozpoczynają dopiero życie seksualne... Jestem przekonana, że nie jest prawiczkiem, choć miał roczną przerwę w bzykaniu. Zrozumiałabym więc, gdyby sytuacja zdarzyła się przy pierwszym stosunku. Problem jest jednak poważny, bo to się wciąż powtarza! Jestem przerażona, nie wiem, co robić, a chciałabym to naprawić, gdyby znalazł się sposób! Za każdym razem, kiedy się przytulamy, pieścimy, czuję że jest już podniecony, a erekcja ewidentna, lądujemy w łóżku, a tam... kilka ruchów i po sprawie! Bardzo lubię seks i chciałabym również czerpać przyjemność z ciupciania. Nie chcę być tylko pojemnikiem, do którego on się spuszcza... Wiem, że nie robi tego celowo, ale dla mnie seks jest bardzo ważnym elementem związku i tak naprawdę, jeśli sytuacja ma się powtarzać, mogę w końcu z niego zrezygnować. Pomóżcie, proszę - doradźcie, jak sobie z tym poradzić? Póki co, naprawdę mi na nim zależy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a na co ci taki staruch
pewnie w dodatku żonaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sypiam z komiczne
za duza roznica wieku ale moim zdaniem to takze problem z miesniami nie trzyma spermy, nie trzyma moczu..niedlugo beda problemy ze zwieraczami odbytu niestety czasu nie da sie zatrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) nie, no nie wygłupiajcie się! nie ma problemów z trzymaniem moczu czy zwieraczem. macie jakieś sposoby na to? a może domyślacie się, w czym może tkwić przyczyna problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy brałaś pod uwagę,że możesz tak szalenie podniecająco działac na gościa,że zwyczajnie nie potrafi z podniecenia nad soba zapanować? Może zanim wskoczycie do łóżka zrób mu najpierw laseczkę!? Jestem przekonana,że po chwili odpoczynku(regeneracji) bedziecie mogli przystapić do "numerku" właściwego i z radością zaspokajać swoje potrzeby,a co najwazniejsze już bezstresowo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co racja to racja, spróbuj najpier inaczej go rozładować a potem dopiero seks. Tyle że w tym wieku to już nie zawsze facet da radę dwa razy dojść :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co prawda, to prawda... potrzebuje ok. godziny, żeby znowu... przy okazji chętnie się dowiem, jakie są normy: 1. ile czasu powinno trwać standardowo ciupcianie, zanim facet się spuści? (wydawało mi się, że jakieś 5-10 minut) 2. ile panowie potrzebują czasu na odpoczynek, aby znowu mieć wzwód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młody to chwila moment i daje radę a z takim jak Ty piszesz to niestety ale już nie da rady, tzreba spooooooro czekać a czasmi czeka się na marne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 28 lat, ale miałam dotąd tylko jednego partnera, w dodatku młodszego... stąd takie (może głupie) pytania... niestety on nie chce, żebym robiła mu lodzika, więc ta opcja zaspokojenia odpada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dam Ci dobrą radę - nie pakuj się w to bo będziesz potem miała lekko zryty charakter...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posłuchaj dobrej rady
wiii ma rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wii... ostatnio czekaliśmy 40 minut i dał radę, ale stosunek trwał może z 3 minuty. ktoś powie "dobre i to" ale dla mnie to za krótko. może powinien się skonsultować z seksuologiem? jak myślicie? jak w ogóle zwrócić mu uwagę, bo jak dotąd to on wie, że jest to jakiś problem, ale nie robiłam afer czy awantur. a on tłumaczy się, że go tak strasznie podniecam i że już na samą myśl o mnie nago ma erekcję... wpadam już w jakąś schizę, bo uświadomiłam sobie, że każdy stosunek był przy świetle - sztucznym albo dziennym, więc może gdyby mnie nie widział, trwałoby to dłużej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety mówię z własnego doświadczenia. Teraz zaczynam nowy związek z facetem starszym ode mnie tylko o 3 lata i widzę co się dzieje, masakra, nie daje sobie rady czasami :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do laski... ostatnio udało mi się trzymać go w ustach przez chwilę (ja to akurat lubię, może nie jakoś szaleńczo, ale jest ok), lecz on szybko zmienił pozycję i był już we mnie... proponował mi też od razu minetkę, ale stwierdziłam kategorycznie, że w takim razie ja też nie chcę. Są teraz takie sytuacje, że pieszcząc mnie krąży ustami i językiem w okolicach ud czy brzuszka, ale nie pozwalam mu tego zrobić. Pozycji 69 jeszcze nie proponowałam, bo teraz mam na głowie ten wczesny wytrysk, a poza tym ona niewiele mi da, bo naprawdę wolę zwyczajny stosunek, a petting, fellatio czy minetka to dla mnie tylko jakaś tam gra wstępna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam sporo starszego od siebie partnera i przyznaję ,ze moje życie seksualne jest nad wyraz udane! Mam kilka związków za sobą,ale z nikim nigdy tak perfekcyjnie sie seksualnie nie dogadywałam. Jesteśmy ze sobą juz prawie 10 lat, a ja czym starsza tym więcej ochoty i fantazji seksualnych nabieram,a mój partner w pełni zaspokaja moje potrzeby ...i vice versa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może zwyczajnie porozmawiaj z partnerem: opowiedz mu o swoich pragnieniach,preferencjach i oczekiwaniach i poproś go aby też Ci to wszystko wyjawił. 45 letni facet ma na bank skonkrtyzowane swoje seksualne oczekiwania! Powiedz mu ,ze marzy Ci sie taki dłuuugi namiętny seks i co możesz zrobić,albo jak to masz zrobić,aby to się urzeczywistniło... Seks to przedewszystkim porozumienie dwojga partnerów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może zwyczajnie porozmawiaj z partnerem: opowiedz mu o swoich pragnieniach,preferencjach i oczekiwaniach i poproś go aby też Ci to wszystko wyjawił. 45 letni facet ma na bank skonkrtyzowane swoje seksualne oczekiwania! Powiedz mu ,ze marzy Ci sie taki dłuuugi namiętny seks i co możesz zrobić,albo jak to masz zrobić,aby to się urzeczywistniło... Seks to przedewszystkim porozumienie dwojga partnerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym wieku to faktycznie dziwna troche sytuacja... moze sprobojcie robic to czesciej, albo wyprobowac durex performa przedluzajace stosunek, fakt faktem w gumie to nie to samo ale wyprobowac nie zaszkodzi albo seksuolog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dupcys
ten stary pan mogl by byc twoim tatusie pewnie czuje sie nie komfortowo :) na widok takiej mlodej dupci kazdy by sie spuscil :D to normalne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniołeczku na głowie
masz wczesny wytrysk????? hahaha.NA PEWNO!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rewa
Przeczytajcie link "facet w koronkach" Duzo zrozumiecie>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla faceta 45 cio letniego laska 28 lat jej ciałko ,jędrne piersi i pupa są tak podniecające że naprawdę mu trudno utrzymać w ryzach wytrysk.Może ty jeszcze podczas penetracji ruszasz pupą ,pulsujesz mięsniami Kegla to już nie wytrzymuje.Niech on ciebie doprowadza do orgazmu minetką czy reką a potem wchodzi będziesz już w stanie orgazmicznym i stosunek tylko będzie dla ciebie przedłużeniem orgazmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rewa
Dopiero napisalam na "facet w koronkach" znajdzcie to !!! Przeczytajcie to jest piekne przecudowne .Naprawde. Nie wierze juz w imotencje.Trzeba sie tylko umiec odnalezc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sewenia23
jak ma takie problemy to niech się nie krempuję tylko niech idzie do lekarza. mi mój przepisał Maxigrę Go. Oprócz tego, że pomaga mi podnieść mojego członka do działania to jeszcze pozwala mi kontrolować wytrysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×