Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poradźcie kobitki

CO można dodać do pizzy żeby była bardziej urozmaicona?

Polecane posty

Gość poradźcie kobitki

Oprócz grzybów,kiełbasy i tego wszystkiego co się daje zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapierniczaja
w uk jadlam z frytkami i majonezem::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a, przepraszam, skad ja moge wiedziec, co ty zawsze dajesz na pizze oprocz tej kielbasy i grzybow? :D mozna np.: ser brie, grzyby, orzechy sloskie i szparagi. albo: oliwe, czosnek, ser, oregano, pomidory i anchois. albo: ser, szpinak, grzyby, czosnek i ziola. jako mieso moze byc drobno pokrojone mieso kurze lub kacze (wtedy dodatki smakowe moga byc slodko-kwasne, a la orientalne). jako dziecko robilam pizze z kielbasa, pomidorem i jajkiem, miala smak polskiej kanapki, ale byla pyszna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nn666
pieczarki ser papryczka ostra papryka normalna szynka kukurydza ser palce lizac na koniec obsypac oregano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orzechy mialy byc wloskie ;) jeszcze zeby nie bylo tak jak zawsze, to radze nie zalewac pizzy keczupo-podobnym sosem, tylko skupic sie na smacznych i ciekawych dodatkach :) a moze byc, jak tu wczesniej napisano, w sumie niemal wszystko. raz nawet jakdlam pizze na slodko z jagodami i lukrem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
papryczka jalapeno, jak bialy sos to z boczkiem i szynka do ciasta odrobine imbiru jak pomidorowy sos to salami..jakies z zielonym pieprzem.... cebula fatalna za to jest pizzzzzza z kielbasa podsmazona i podsmazona cebula i pieczarkami+ sosem pomidorowym ostra papruka i -moja znajoma juz mnie nia nie poczestuje a generalnie pizzzzzzza to danie smietnikowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
a i do tej mieszzanki dodala ananasa i zalala mi to keczupem...fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o no faktycznie fuj :D ja jestem za pizza raczej minimalistyczna niz smietnikowa, tnz. kilka skladnikow wywazonych, zeby byl niepomieszany smak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pizza jest śmieciowa jak idziesz na łatwiznę i ją kupujesz:P Co innego zrobiona samodzielnie. Ja robię sama, robię sos z ziołami i daję cebulę, pomidor, paprykę, fetę, szpinak no i ser. I niech nikt nie mówi, że warzywa są śmieciowe:P Bo taka pizza jest zdrowa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pizza o soelmio
ja jadlam pizze z podsmazonym miesem mielonym, pod spodem ser.. i bylo pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
co do minimalistycznej mam w swoim miescie ulubiona pizzzerie... najsmaczniejsza pizzzzaaaaaaa....diavolo picante....z serem i salami...ciasto jest fantastyczne,salami pikante...wypieczona a jednak serek ciagnie sie.... ja tez robie w domku minimali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie smieciowa, tylko smietnikowa - czyli smietnik: wrzucasz cokolwiek masz w lodowce, a la bigos ;) o to chyba tej osobie chodzilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mozarella Mango i Chilli
To jest To!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, też może być;) Pizza niedomowa to fast food czyli śmieciowe jedzenie. A pizze-śmietnik też robiłam, ale mimo wszystko zdrowa była:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guci by guci
jak ktos buja sie po smietnikowych pizzzeriach to soryyyy...mala cena i jakosc gowniana... ja mam swoja ulubiona pizzzzerie....z tradycjami, orginalna"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×