Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozdarty psychicznie człowiek

Dwie dziewczyny...co mam zrobić?

Polecane posty

Gość rozdarty psychicznie człowiek

cześć! mam problem..może nie tyle, że problem, ale napewno gdzieś tam wewnetrzne rozdarcie psychiczne..chodzi o kobiety..dwie kobiety.. z jedną jestem, z drugą kiedyś było bardzo blisko, abysmy zostali parą..czuliśmy przysłowiową 'miętę' do siebie, taką typową.. wtedy Kaśka powiedziała mi, że poznała kogoś i to jednak z nim chciałaby się związać..miałem do Niej wielki żal.. po paru miesiącach poznałem dziewczynę..wspaniałą dziewczynę, którą kochałem i kocham (tak mi się wydaje)..ALE: ostatnio Kaśka zaczęła do mnie śmielej się zbliżać, zaczęła dzwonić, pisać, zadawał śmiałe pytania m.in "dlaczego jestem z moją obecną dziewczyną", że ona ze swoim nie dogaduje się tak jakby chciała..nie weii czy będzie chciała z nim dalej być, że czas pokaże itd. To mnie zaczyna nakręcać, dzieje się coś takiego ze mną, że moje uczucie do Niej jakby wracało..ale ja przeciez jestem w związku teraz i nie chcę zrobić Iwonie krzywdy zostawiając ją... zerwanie kontaktu byłopby dla mnie za trudne, mnie to wciąga by jej to wybaczyć to co kiedyś zrobiła...ale ja nie mogę! proszę Was..poradzćie mi co zrobić w danej sytuacji..co Wy byście zrobili będąc na moim miejscu... ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na twoim miejscu jakbym miała jaja rozstałabym sie z Iwoną i związała z Kaska która znowu zaswędziała cipka w twoją strone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eureka eureka
Za jakiś czas się okaże że Kaśka znowu nie wie czy chce byc z Tobą i znowu odstawi Cię do ławki rezerwowych. A ty rozpieprzysz sobie związek z Iwoną zupełnie niepotrzebnie. Kaśka wydaje się byc interesująca bo znów pojawiła sie na horyzoncie gdy zaczełeś odczuwac monotonię w związku z Iwoną. Całkiem typowa sytuacja. Odgrzewane kotlety nie są już smaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O KAROL
to Ciebie coś swędzi , wróć do swojej dziwy i zostaw drugą laskę, będzie miała szansę na faceta z gaciami, a nie flaflusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozdarty psychicznie człowiek
może tego nie mozna nazwać montotnią z Iwoną, bo nie nudzimy się, ale staram się skupić tylko na Niej, ale to jest trudne.. :o i stąd moje wielkie zakłopotanie.. nie podejrzewam, żeby Kasia tak 'grała', ona jest normalną dziewczyną..długo Ją znam..ten z którym była to nie wiem dlaczego nawet, nie uzyskałem do tej pory odpowiedzi.. która ładniejsza? nie ukrywam, że ta i ta jest ładna..Obie są bardzo ładne... jedna jest wyższa, druga niższa, jedna ma okulary, ale obie brunetki o pięknym głosie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa pemereńcza
do szkoda czasu eeetam-zapytaj lepiej która jest lepsza w te klocki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzonaBlondi
a moze po protsu ta laska sie wystraszyal ze cie stracila bo masz inna i moze przejrzala na oczy....albo chce cie miec tak na wrazie czego wiec woala jak byles wolny?ale to ona zadecydowlaa bo wybrala innego nie ciebie....a teraz kiedy ty sie z kim zwiazles to jej sie to nie spodobalo:-P dwie opcje:albo zerwie z tamty a ty z obecna i bedziecie razem szczesliwi..albo ona zostawi tamtego a ty obecna....ale ta Kaska po czasie do tamtego wroci...taki pies ogrodnika...sama nie wezmie ale innej nie da....wiec zastanow sie czy warto niszczyc zwiazek z iwona dla panienki kotra cie nie wybrala.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozdarty psychicznie człowiek
nie wiem własnie co K. ma na myśli..co próbuje...wątpię, żeby wróciła od niego potem..ale to nieważne.. będę się kłócił myslami? :( do tej złośliwej: nie ma to teraz znaczenia, która mogłaby być lepsza w tym czy w tamtym.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzonaBlondi
a jak Cie Kaska zostawi dla innego???to co?polecisz ze łzami do Iwony??i co??mam nadz,ze Cie wtedy pocaluje w dupe!!!Sluchaj...jesli Kaska Cie wtedy nie wybrala to widocznie jej na Tobie nie zalezalo...mialam podbnie z facetem...tez niby czulsimy miete ale on wolal inne...ale ja przejrzalam na oczy i nie chce byc "w ławce rezerwowych"obecnie nie mam nikogo...ale powiem ci jedno ze gdybym miala teraz faceta,a TAMTEN by zaczac zabiegac.....to bym mu powiedziala ze ma na BAMBUS SPADAC BANANY PROSTOWAĆ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może inaczej..drogi autorze..ale powiedz szczerze..co Ci sumienie mówi? która jest dla Ciebie wazniejsza/ładniejsza/lepsza..podejrzewasz, że z którą masz szansę być bardziej szczęśliwy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eureka eureka
Gdyby Iwona Cię jeszcze rajcowała to myśl o Kasi nie zaprzątałby Ci głowy.... ot przyzwyczaiłeś się już do obecnej i pragniesz odmiany a ciekawośc Cię korci by przekonac się co sie stało że nagle Kasia za Tobą zatęskniła.... męska próżność piszesz że Kasia nie jest taką co pogrywa....tiaaaa to skoro taka cnotliwa to niby czemu będąc w związku bałamuci kolesia, który ma dziewczynę ? to wg Ciebie jest zachowywanie się fair ? jesteście siebie warci bo oboje rozglądacie się na boki będąc w związkach...niektórzy tak już mają i nigdy nie będą monogamiczni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×