Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka jedna dziewczynecka

Spotykam się z nim ale on sie dziwnie zachowuje... WEJDŹCIE co o tym myslicie???

Polecane posty

Gość taka jedna dziewczynecka

Spotykam się z pewnym chłopakiem on ma 20 lat. Ja jestem ciut młodsza...On mi sie bardzo poboba, i wiem że ja mu też. Normalnie potrafi mi dac buzi oraz isc ze mna za ręke przy kolegach i sie tego nie wstydzi... Wszycy wiedzą , że między nami iskrzy. Codzienne smsy oraz rozmowy przez telefon bo niestety niestety nie widujemy sie codziennie poniewaz on pracuje w innej troche oddalonej miejscowosci.Jednak problem tkwi w pewnej sprawie, że gsy z nim rozmawiam przez gg i rozmowa posunie sie nieco śmielej, gdzie widac zed on czuje do mnie mięte i w ogole to potem jak sie widzimy to on zaczyna gadac ze to nie on ze na gadał tylko jakis kolega z jego nr-u. Ja udaje ze w to wierze, ale tak naprawde wiem , ze on kłamie bo gadalismy o rzeczach o ktorych tylko ON wie a nikt inny. I tak samo jak oststnio dał mi kolczyki. I oczywiscie powiedział ze je gdzies znalazł... Podziekowałam itp, choc znow wiedziałam ze kłamie. W domu oglądnełam je i widziałam ze są nowiuteńskie, bez sladu uzytkowania, ryski ani nic... Zatem odpowiedzcie mi na pytanie- mi sie zdaje ze on boi się , czy wstydzi (sama nie wiem?) dać mi do zrozumienia ze cos do mnie czuje , a tym samym dac mi na to jakies dowody... mam nadzieje ze wiecie o co chodzi ... wiec co o tym myslicie?? moze ja powiennam jakims swoim zachowaniem mu ułatwic mu aby sie nie (bał, wstydził?)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOZE SIE boji pokazywac ze mu jeszcze tak na maxa zalezy bo boji sie ze dasz mu kosza...nie rob z tym nic...moim zdaniem jest oki na razie...ja tam zawsze sie cieszylam jak men przyniosl kwiatka czy prezncik-to takie milutkie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eureka eureka
Chyba jest po prostu niedoświadczony, nie wie jak postępowac z dziewczynami (może jesteś tą pierwszą) i nie chce byś go zraniła. Boi się że się przed Tobą całkowicie odkryje a Ty go wyśmiejesz czy zlekceważysz. Nie chce wyjśc z roli macho, który nie ma uczuc i nic go nie dotyka. Musisz po prostu poczekac aż oswoi się z sytuacją i poczuje pewniej w Waszym związku, wtedy przestanie grac i udawac i zrozumie ze szczerośc to nie ujma na honorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×