Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dyvbyduvb

kasa zapomogowa pożyczkowa

Polecane posty

Gość dyvbyduvb

kto mi wyjaśni na czym to polega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dość proste. Kiedy stajesz się uczestnikiem takiej kasy, to regularnie wpłacasz tam jakieś składki, za zwyczaj to są nieduże kwoty. Tak robią wszyscy uczestnicy. W ten sposób koncentruje się jakaś większa suma. A kiedy potrzebujesz gotówki, piszesz tam wniosek i zarząd rozpatruje możliwość wydania ci bezprocentowaej albo bardzo nisko oprocentowanej pożyczki. Oto i cała filozofia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyvbyduvb
ok. czyli dopiero po jakimś czasie mogę starać się o pożyczkę? mam zamiar zapisac sie w poniedziałek, czy po nowym roku moge starać się już o pożyczkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będzie
z reguły musi minąć poł roku od pierwszej wplaty do pozyczki . U mnie w zakladzie pracy tak jest . Dowiedz sie , moze u ciebie wystarczą 3 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyvbyduvb
A kwota pożyczka? Tak mniej więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będzie
u mnie max 8 tys. Ale to zalezy od wkladu , im mniejszy wklad tym mniejsza pożyczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyvbyduvb
A póxniej raty sa potrącane z wypłaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będzie
tak , raty ustalasz sobie indywidualnie , ale ich mx. liczba też jest unormowana przepisam i. Natomiast jeśli to zakladowa kasa to , w w yjatkowych sytuacjach bardzio idą na ręke , bardziej niż banki. Np . moga ci zwiększyć ilośc rat lub zawiesić na kilka miesięcy splate . Dowiedz sie wszystkiego dokladnie. Ogólnie bardzo polecam takie pozyczki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyvbyduvb
Dzięki. Własnie w mojej pracy działa takie coś, a że to moja pierwsza praca to nie za bardzo wiedziałam o co chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×