Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestesmy mlodym malzenstwem

moj maz placi mi za studia ---czy to zle?

Polecane posty

Gość jestesmy mlodym malzenstwem

Jestesmy malzenstwem i mieszkamy za granica. On jest tubylcem ja z Polskiprzyjechalam do niego. Szukalam pracy jednak mialam problem z uznaniem dyplomu totez moj maz namowil mnie dp nostryfikacji dyplomu dzieki czemu uznaja mi go i bede miala mozliwosc pracy w zawodzie i zgodnie z kwalifikacjami. Powiedzial, ze pokryje mi wszystkie koszta nauki i bym sie nie martwila. Ja sie czuje troche nieswojo. Co wy o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skąd ten tubylec przybył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego czujesz się
nieswojo? to w końcu twój mąż a nie ktoś obcy! nie rozumiem takiego myślenia.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duell
przecież jesteście małżeństwem więc wszystko ok...w małżeństwie przecież kasa jest wspólna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfsewwer
ciesz sie ze masz takiego meza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestesmy mlodym malzenstwem
Moj maz jest Wlochem. Juz widze jak sie posypia gromy na mnie:)) Znamy sie ponad dwa lata no i od 6 miesiecy jestesmy malzenstwem. Jak na razie odbylam jeden staz ale chyba to za malo bo malo kto odpowiada na moje cv:(( Ja oczywiscie dalej chce szukac pracy ale logicznie myslac chyba rzeczywiscie studia tutaj powinny mi bardziej pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz. Jeśli wychodziłaś za mąż dla korzyści w stylu.. o facet ma pozycję, kasę to spełnię marzenia.. pójdę na studia aktorskie:O, na prawo.. w wieku 30-40 lat:O to ja uważam,że chop głupi;) A wiele babek tak robi. Gdyby nie mąż i jego kasa, nie miały by nic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duell
no to studiuj i po kłopocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedroneczka 33
ciesz sie że masz takiego męża, nie miej wyrzutów to jest mąż a nie sponsor za sex.Od męża a Ty masz watpliwości dziwne Przecież jak zaczniesz zarabiac to moze Ty mu cos extra kupisz:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestesmy mlodym malzenstwem
Nie wyszlam za niego dla zadnych korzysci i aktorka nie zamierzam byc. zreszta pisalam, ze wysylam cv ale na razie maly odzew, i niektorzy znajomi powiedzieli mi, ze we Wloszech obce dyplomy nie sa za bardzo honorowane. Ja bardzo chce pracowac rowniez dla samej siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja tu nie widzę żadnego
problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suskadef
korzystaj autorko! to Twoj maż i chce ci pomoc :) potem tylko idz do pracy i zarabiaj na siebie :) PS. tylko nie proponuj, ze mu zwrócisz :) nie rob tego. Badz dobra żona i kochaj go, nie traktuj go jako sponsora, bo to Twoj kochant przeciez, pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna kafe
moj mąż też daje mi kase na studia jak ja akurat nie mam to chyba normalne o co ci chodzi nie rozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie martw się i nie tłumacz
nie tłumacz się przed nikim z tego a brońbożenie mów że ci nieswojo :) ludzie i tak ocenią po swojemu a swoim gadaniem tylko podnosisz temperaturę... ja uważam, że to normalne, jestescie małzenstwem postanowiliscie sie poprac i zamieszkac we włoszech, szukasz parcy w swoim kierunku i chcesz podjąć studia aby mieć taką możliwość, podejmuj, a kto za to płaci to mało istotne jesteście małżeństwem i macie wspólnote majątkową, chyba że macie intercyzę i każdy ma swoją kasę... wtedy możeszsię wahać czy przyjąć jego propozycje... i nie mów ludziom, ze Ty do niego przyjechałaś, bo znacznie mniej na wyobraznie ludzi działa - "postanowiliśmy zamieszkać we Włoszech"... a w dupie miej co ludzie pomyślą i rób swoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to w małżenstwie
dalej kasę dzieli się na "moją" i "twoją"? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestesmy mlodym malzenstwem
Majatek mamy wspolny. Jak poznalismy sie to ja dorabialam korepetycjami w Polsce no ale wiesz jak to jest euro a zloty:)) Takze moj wklad byl symboliczny choc mimo wszystko staralam sie zawsze dac cos od siebie. Moj maz od poczatku poznania nigdy nie robil problemow za to niestety ludzie szczegolnie moi rodacy...najpierw byly gadki, ze to moj sponsor, kochanek i inne takie. po slubie wiekszosc sie zamknela na szczescie. Ja chce zarabiac rowniez dla siebie bo nie wyobrazm sobie siedzenia w domu i nic nie robienia no ale realia troche mnie rozczarowaly. stad ten pomysl ze studiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widocznie za bardzo
przejęlas sie zawistnymi komentarzami zazdrośników i stąd masz te dylematy. a naprawdę nie masz ku temu powodów bo w koncu tworzycie małżenstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to się ciesz
mi za studia płaci chłopak. jak tylko zaczyna się kolejny semestr daje mi kasę: "słonko masz na szkołę" Zarabia więcej ode mnie i cieszy się, że dzięki temu może mi pomóc... a ja nie uważam, bym miała z tego powodu czuć się źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfi
nie to wcale nie jest złe jesteście małżeństwem więc ja nie widzę problemu co innego by było gdybyś Ty nic nie chciała robić i po prostu pozostawać na jego utrzymaniu ale Ty chcesz studiować, po to by w przyszłości pracować jak zaczniesz pracować to zaczniesz zarabiać i wtedy to też będą wspólne pieniądze więc się absolutnie nie przejmuj studiuj sobie, jak skończysz studia na pewno dostaniesz fajną pracę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×