Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość littt

Jestem ciekawa jak jest z kimś innym

Polecane posty

Gość littt

Od 15 lat jestem mężatką, bardzo młodziutko wyszłam za mąż, a mimo to do dziś tworzymy świetną parę. Problem w tym, że dorosłam, przez kilka pierwszych lat byłam małą cudowną istotką, którą trzeba było chronić przed złem tego świata Żaruję sobie troszkę, dorosłam, zaczęłam mieć własne zdanie i pomysły. Cięko czasem przeforsować jakiś pomysł bo w oczach męża chyba już zawsze bedę tym maleństwem. Od jakiegoś czasu jedna myśl nie daje mi sokoju.... jak jest z innym facetem??? Muszę i chcę wiedzieć ale jak to zrobić żeby nie zranić męża i żeby móc normalnie patrzeć w lustro. On wie, że nie daje mi to spokoju, często rozmawiamy o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudna sytuacja, ciekawosc to straszny robak ale rozumiem Cie hihi moja sis tak miala, az w koncu sprobowala a co Twoj maz o tym sadzi? chyba nie myslisz ze zgodzi sie na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna kafe
hm małżeństwo to nie zabawa żeby tak się zachowywać jak by mąż cię zdradzał to by ci się nie nudziło masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sliczna zu
dobrze ze z nim o tym rozmawiasz i ze cie rozumie. musisz miec cudownego meza nie kazdy jest tak szlachetny. moj facet pewnie by mi zrobil awanture lub zaraz podejrzewal ze sprobowalam. nie jest taki zly ale zazdrosny. szanuj to co masz i ciesz sie tym ...jest inaczej z nowy wiadomo ,ale jak sie juz przezwyczaisz to jest normalnie. Pozdrawiam i zycze szczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie czujesz sie spelniona
??? zle ci w lzoku ? to mzoe pogadaj z mezem... bedzie przynajmniej o tyle lepiej ze sie znacie i wiesz jak nim pokierowac by poczuc sie inaczej w lozku, bo z nowym gosciem moze byc kiepsko, w koncu co sie zmieni ? twarz ? kolor wlosow ? oczu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×