Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hbhvbghhg

CZY JEST JAKIS POWOD DLA KTREGO 26LATEK WYBIERA 17LATKE

Polecane posty

Gość hbhvbghhg

jak w temacie wyzej.. jest? nie jest oni ani piekna ani kobieca..wyglada jak zwyczajna gowniara....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkretnaaaaaaa
Jest powód: chęć przerżnięcia młodej dupy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on 32...tm
zgadzam sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbhvbghhg
tylko bez glupich i zalosnych wpisow..bo glownie to mozna tutaj spotkacna kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nn666
faceci wola mlodsze to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbhvbghhg
a co jest wtym fajnego???zadna PISZE SZERZE..ale to zadna a niej przyslowiona dupa.... malolatka.. bez miustu ksztaltow.. napewno nie jest tyepem za ktra sie facet obejrzy... chyba ze kolega z klasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nn666
malolate mozna wychowac a taka 25 latke raczej nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mój brat który ma 25 l
spotyka się z siedemnastolatką. Tak się debil zakochał, że hej... nawet czeka na nią jeśli chpdzi o łóżkowe sprawy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz pozno
niestety, to powyzej jest prawda, dodatkowo gosc pewnie ma bardzo duzy wplyw na smarkule, bo on niby "taki dorosly" :-O latwo podporzadkowac sobie taka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbhvbghhg
sam facet tez nie jest ani przystojny ani jakis madry...niski chudy..wiele osob uwaza ze wrecz brzydki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nn666
jestes kobieta tak pewnie twoj chlopak zostawil cie dla mlodszej czy sie myle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nn666
dziwna jestes jego sprawa ty nic do tego nie masz milosc nie wybiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbhvbghhg
a czy nie uwazacieto za zalosneze facet wtym wieku szuka dziecka...ze nie znajdzie sobie prawdziwej kobiety atrakcyjnej.. tylko zadaje sie z taka gowniara wychodzi z nia z jej kolezakami z klasy.. ma teraz takie wlasnie towarzystwo...ze zwyczajnie zniza sie do poziomu 17 latka...ze intelektualnie dorwnuje jej.. ze prwdziwa kobieta atrakcyjna na niego uwagi bynie zwrocila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbhvbghhg
nn666 -nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy musi być powód
Mówisz że nie jest piękna kobieca itd... ale może dla niego jest może jest bardzo dojrzała jak na swój wiek a może to facet chce się odmłodzić albo pewniej się przy takiej czuje, można sobie gdybać. Swoją drogą znam taki związek, są ze sobą już kilka lat i razem zamieszkali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy musi być powód
A 17tolatka to nie dziecko zdecydowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nn666
a ty uwazasz ze 17 latka nie ma intelektu itd moze jest madra inteligentna dziewczyna prawie ze kobieta ja mialam 17 lat moj chlopak 24 i jakos 5 lat juz jestesmy razem planujemy zalozyc rodzine a jakby poznal 25 latke glupia i piekna to bys powiedziala ze to jest zajebista partia dla twojego brata wez sie kobieto lecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz pozno
polemizowalabym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbhvbghhg
JA OGOLNIE PYTAM CZY TO NIE SMIESZNE?Ze ludzie ze ktos taki szuka sobie dziecka?? ma 26 lat w czym sie ma odmladzac ja rozumiem jakby mial lat 40 ikryzys wieku sredniego conajmniej... ale chyba to swiadczy tylko o nim.... co innego jesli dziewczyna ma 20 pare a facet jest np 10 lat starszy.. ale ona nawet dodow nie ma.. piwa jej nie sprzedadza w sklepie...masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbhvbghhg
nn666 lecz sie sama czytsz miedzy wierszami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nn666
kobieto 17 latka to nie jest dziecko !!!!!!!!!!!!!!!!! a piwo alk on moze kupic ;) za pare miesiecy bedzie miala dowod i co wtedy powiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy musi być powód
Ej sorka ale ja nie widzę w tym nic dziwnego ja sama zawsze się kumplowałam ze starszymi facetami i chłopaka też miałam 6 lat starszego od siebie i zaczelam z nim chodzić jak miałam 17cie lat. Wiadomo że kobiety wcześniej dorastają :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe śmieszne
ja spotykałam się z dwudziestopięciolatkiem mając piętnaście lat :) śmieszne to było, dla dla mnie jak próbowałam z nim zerwać, a on nie dawał mi spokoju i chciał się ze mną zaręczać. nie wiem co starsi widzą w małolatach, ale za mną zawsze tacy latali. u rówieśników miałam powodzenie, ale starszym zawracałam totalnie w głowach. czemu nie wiem, może świeżość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×