Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy dobrze robie

czy dobrze robie?

Polecane posty

Gość czy dobrze robie

jestesmy 2 miesiace po slubie i co kilka dni awantury, O NIC. dzisiaj wkurzyl sie za byle co, trzasnal drzwiami, rzucil we mnie siatka z zakupami i poszedl. teraz sie nie odzywa kompletnie. a ja nic nie zrobilam zlego! mam dosyc tych samych powtarzajacych sie sytuacji, klotni i postanowilam wyjechac na jakis czas. zarezerwowalam samolot, i za kilka dni wyjezdzam. czy uwazacie ze dobrze robie, ze to cos zmieni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy dobrze robie
zaczynam miec watpliwosci, czy to tylko nie pogorszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapytaj samej siebie, nie nas. jedni powiedza Ci, ze robisz dobrze. inni, ze zle. a tak naprawde najwazniejsze jest to, co ty sama o tym myslisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy dobrze robie
dzieki, pomocna jestes... gdybym wiedziala to bym nie pytala! moze Ktos ma podobne doswiadczenia, moze Ktos robil przerwe w zwiazku i wie czy dobrze zrobil czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkd
A może powinnaś z nim pojechać ? :) taki wspólny wyjazd mógłby Wam dobrze zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy dobrze robie
nie pytam czy powinam tak zrobic!! bilet juz kupilam i jade na pewno. pytam czy dobrze robie, czy nam to na dobre moze wyjsc, czy raczej odwrotnie. tak ciezko to zrozumiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy dobrze robie
nie mozemy nigdzie wspolnie wyjechac, bo on pracuje, a urlopu juz nie ma. zreszta on nie lubi podrozowac, i bylby tylko wsciekly caly czas:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy dobrze robie
powiedzialam mu ze wyjezdzam na kilka tyg, wzruszyl ramionami i zero innej reakcji. nie wkurzyl sie, a jesli nawet to mam to, jak na dzis - gdzies!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasza
Hej, ja jestem dwa lata po ślubie. I na początku też bywało różnie. Pamiętaj, że większość, jeśli nie wszystkie, kłótnie wynikają z braku komunikacji!!! Nie słuchacie się, a słyszycie to, co chcecie usłyszeć. Spokojna rozmowa, przy herbacie w spokojnym otoczeniu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy dobrze robie
ja mu ciagle powtarzam, ze musimy spokojnie rozmawiac, ze on przekreca to co ja mowie. dzis mialam tego idealny przyklad:( ale ile mu moge powtarzac, ze wszystko mozemy sobie spokojnie wytlumaczyc? on od razu szaleje, wywala wszystko do gory nogami, trzaska drzwiami i od idiotek wyzywa. sil nie mam. musze wyjechac i odpoczac, tylko nie wiem jak sie to skonczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy dobrze robie
uwielbiam wypowiedzi kretynow! przynajmniej moge sie posmiac i humor mi sie poprawia, dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właściwie według mnie ucieczka od problemów to żadne wyjście, ale jesli juz się zdecydowałaś sama wyjechać, to uważam, że możesz to rozsądnie ułożyć i rzeczywiście odpocząć, przemyśleć pewne sprawy, spojrzec na niektóre problemy z dydtansu i dac tez jemu nieco do myslenia. Po prostu porozmwaiaj z nim o tym, że wyjeżdżasz, powiedz dlaczego to robisz, zaznacz, że nie jest to ucieczka od niego, że chodzi o to, że potrzebujesz się nad pewnymi rzeczami spokojnie zastanowić, poszukać jakichś sensownych rozwiązań. Zaznacz, że nie chodzi absolutnie o odchodzenie od niego (o ile oczywiście faktycznie o to nie chodzi), bo zapewne będzie to pierwsza myśl, która mu przyjdzie do głowy. Sądzę, że to nie jest zy pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do czym dobrze robie....
ale jak mamy obiektywnie ci pomoc jak opisalas sytuacje tylko ze swojego punktu widzenia zapewne zatajac pelno informacji na swoja korzysc oczywiscie ;) widac skoro sie pytasz masz watpliwosci czy "Wina"lezy tylko z jego strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×