Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość faceccccet

dlaczego wyglad tak wazny jest?

Polecane posty

Gość faceccccet

mam 25 lat jestem sam, jestem towarzyski, poznaje mnostwso dziewczyn/kobiet no i standardowo sa przewaznie dwa rdzaje kobiet: 1. ladne i nieciekawy charakter 2. lub fajne, ale z uroda gorzej oba typy kobiet nie sa dla mnie:/ aczkolwiek boli mnie to, ze odrzucam dziewczyny za brak urody i nie wiem jak to zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfh
chyba jestes zupełnie normalny, dla kazdego wazny jest wyglad i to, czy ta druga osoba cie pociaga a czemu te ładne mają taki zryty charakter?? nie uogólnieasz przypadkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż ja miałam swego czasu podobnie: 1. przystojny ale charakter do kitu 2. fajny charakter, świetnie się z nim rozmawiało - ale co z tego jak wygląd Zenka ze \"złotopolskich\" :D nie martw się, w końcu znajdziesz atrakcyjną dla Ciebie pod tymi dwoma aspektami, ja własnie takiego faceta znalazłam, a nawet nie do końca bo to on mnie znalazł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zmieniaj podejścia do kobiet, ale raczej swój pogląd na to, jaki jesteś - tylko lubić to Ty możesz koleżnakę, przyjaciółkę, ale nie swoją kobietę. Ta ostatnia musi Cie jeszcze pociągać, podobać Ci się. Nie ma innej możliwości. Wszystko w normie Szukaj, a znajdziesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×