Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam małego kotka

Czy cięty pies na koty może zaakceptować kota????

Polecane posty

Gość zznam sie na tym
musisz wziac je oba do domu, do roznych pokoi i przez kilka dni, nawet do 2 tyg musza sie -poznawac- zapachem, tzn przez drzwi po tym czasie sprobuj trzymajac na smyczach oba zwierzaki zblizyc do siebie. no i tak przez jakis czas powtarzac az sie oswoi pies. Juz kilka psow tego nauczylam, wiec tobie tez sie uda, ale to potrwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam małego kotka
ale myslisz ze kazdego psa mozna przyzwyczaic do kota???moze moj jest wyjatkowo zacięty..moze sie to nie udać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam małego kotka
moj pies zawsze po okolicy gonił koty wydając przy tym straszne okrzyki... A kiedy mam nagradzac psa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaj prawdziwy powód
chyba wtedy gdy na Twoje słowa się uspokaja może jak zaczyna szalec na widok kota nakaż mu by usiadł, gdy wykona polecenie powiedz nie rusz kota, dobry pies i gdy słucha nagroda i głaskanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam małego kotka
yslicie ze sie uda???kazdego psa mozna przyzwyczaic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zznam sie na tym
ja mysle ze sie uda:) powodzenia :) ztym nagradzaniem to ju sie nie powtrazam po kolezankach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie przede wszystkim - ile czasu są już razem? Wszyscy ci przecież piszą że to trwa przynajmniej dwa tygodnie-miesiąc. Moim zdaniem przede wszystkim zadbaj o psa - pieść go, witaj sie z nim, kupuj smakołyki (kości wołowe są naprawdę za grosze w mięsnych, tylko trzeba być rano) Niech pies skojarzy przyjście kota z miłą atmosferą, miłością i pełnym żołądkiem - a nie z karceniem, szarpaniem i przewróceniem do góry nogami swojego świata, w którym on broni cię przed wszelkimi intruzami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam małego kotka
mella kotka mam tydzien ale wczoraj niestety przeszedl na czesc dzialki gdzie sa psy.Mialam nadzijee ze bedzie na tyle madry zeby tego nie robić a jednak on chyba nas szuka i nie chce byc ciagle sam... po prostu wydawalo mi sie ze spokojnie kot bedzie na jednaj polowie dzilaki i ze nie bedzie wchodził w parade z psem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam małego kotka
i dlatego teraz wydaje mi sie najlpeszym wyjsciem przyzwyczajac kota do psa bo inaczej jesli sie sytuacja powtorzy to kot moze zostac rozszarpany ( tak juz kiedys sie stalo jak na dzialke wszedl malutki kotek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam małego kotka
ide znowu z psem do kotka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam małego kotka
znowu to samo..ledwo psa utrzymalam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam małego kotka
kolejna proba i kolejna akcja:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam małego kotka
czy ten moj pies kiedys odpusci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam małego kotka
i dalej to samo:( dzis kotek zblizyl sie do psa bo czuje sie przy nim coraz pewniej i w tym momencie pies probowal go chwycic zebami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veronna
Przecież robisz to dopiero drugi dzien, tak? To czego się spodziewasz? Napisz po tygodniu, jak ci idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×