Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zosieńka123123

bankowość czy rachunkowość, proszę o radę

Polecane posty

Gość zosieńka123123

Jaką specjalność wybrać na studiach. Bardzo się waham i nie mogę się zdecydować. Proszę o radę. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to jest bez sensu ... Co my Ci mamy powiedzieć - co się lepiej opłaca albo co lepiej się studiuje? Jedno i drugie daje dużo możliwości, ale zależy, co wolisz robić w przyszłości i w czym się dobrze czujesz ... Ja osobiście wybrałabym bankowość, ale tylko dlatego, że nienawidzę rachunkowości ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i to i to
przyszłościowe, ale po rachunkowości możesz pracować w banku, a po bankowości w rachunie nie bardzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosieńka123123
Wiem, że ostateczną decyzję muszę podjąc sama i tak zrobię. Tylko proszę o rady. I ta i ta dziedzina mnie interesuje. Z jedną jak i z drugą nie sądzę, żebym miała problemy. Po prostu mam dylemat. Głównie chodzi o to co się bardziej opłaca studiować w dzisiejszych czasach, po czym będę miała większe możliwości , łatwiej znależć pracę ito, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosieńka123123
Wstępnie zapisałam się na bankowość, ale chyba zmienie zdanie. pozdrawiam, i proszę o rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale ta specjalność w pełnej nazwie brzmi chyba \"bankowość i finanse międzynarodowe\"? Ta druga działka jest chyba bardziej przyszłościowa niż sama bankowość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale zeby
pracowac w handlu miedzynarodwym to trzeba miec doswiadczenie niz jakas tam specjalizace - bierz rachune ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosieńka123123
kierunek to finanse i rachunkowość, a specjalnośc albo bankowość albo rachunkowość, tzn. te akurat biorę pod uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale finanse międzynarodowe i handel międzynarodowy to dwie różne sprawy, no, chyba że sprzedajesz usługi finansowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pewno sa szanse na prace
w MFW czy BS :P Badzmy realistami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdxzdfvzcvzcvfr4
a majac do wyboru finanse i rachunkowosc oraz ekonomike i zarzadzanie co byscie wybrali???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×