Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zagubionaaaaa

Zwiazek z rozwodnikiem

Polecane posty

Gość zagubionaaaaa

hej mam 22 lata i fajnego chlopaka z ktorym jestem od dwoch lat zareczona... miesiac temu poznalam faceta na ulicy(troszke smiesznie to brzmi) podszedl do mnie zapytal o droge... zaczelismy rozmawiac... dalam mu moj nr. zadzwonil .umowilismy sie... spotykamy sie od tamtego czasu... kolacje swiece kino czule pocalunki ale bez glebszych zblizen... wszystko jest jak w bajce tylko ze ja mam faceta a on jest 35 letnim rozwodnikiem i ma dwojke dzieci. jest dobrze wyksztalcony ma swietna prace dom samochod i to cos...Nie wiem co mam o tym wszytskim myslec...czuje sie przy nim bardzo dobrze... ale boje sie ze jest ze mna tylko i wylacznie dla sexu.?? choc zapewnia ze tak nie jest. dodam ze nie jest polakiem i jest muzlumaninem.... JAK GO PRZETESTOEWAC ALBO SPRAWDZIC??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rax
jak jestes zareczona i masz faceta bez zobowiazan to nie pchaj sie w zwiazek z facetem tyle starszym i z zobowiazaniami. bedzie trudno i nigdy niebedzie twoj! wiem cos o tym bo bylam w zwiazku z rozwodnikiem z dziecmi! ale twoj wybór :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×