Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Catherina

Niepewność. Co robić ?

Polecane posty

Gość Catherina

Witam. Od tego roku szkolnego chodzę do pierwszej klasy liceum. Na początku września poznałam kolegę brata, nie kryję, podoba mi się. Ja mu może, chociaz nie jestem pewna. Zawsze się do siebie w szkole uśmiechamy i ogólnie on jest dla mnie bardzo miły. Wczoraj byłam na 18stce i on też tam był, i tańczyliśmy razem i może niektórzy mogli wziąść nas za zakochanych, tak wyglądaliśmy. Pół imprezy z nim tańczyłam, i długo rozmawiałam. Było cudownie;) Niestety na tej imprezie była jedna laska, i ona zarywała do niego i podobnież bardzo sie zbliżyli, i yy jestem troche zazdrosna, bo nie wiem czy on coś czuję do mnie czy do niej, bo czasem on sie tak zachowuje jakby coś do mnie czuł, ale może nie spytam go o tamtą, bo wyjde na jakąś zazdrosną, nie wiem czy wypada pytać, bo może to była jakas jednorazowa akcja, laska za dużo wypiła. Nie wiem co robić, dopóki nie pojawiła sie tamta, wszystko było ok, a teraz nie wiem co robić, bo chłopak mi się podoba, ale nie wiem którą woli i czy coś do mnie czuję. Co mam robić? Czekać? Pytać? No co? Proszę o szybkie i szczere odpowiedzi. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igraszaka Losu
moze zapros ja i go na trojkacik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Catherina
yyyy nie ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Catherina
doradźcie coś, proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hffdsss
ZAJMIJ SIE NAUKą DZIECKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulawyjoe
zapytaj go ale nie tak wprost :) jakos tak przy okazji jakiegos tematu... powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×