Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość znow jest sens

jestem w ciazy a on zginal w wypadku...

Polecane posty

Gość znow jest sens

Pisze bo może mi będzie latwiej się wyzalic,To wydarzyło się naprawde, na serio L mialam wspanialego chlopaka...byliśmy razem 3 lata, był czuły opiekunczy nigdy mnie nie zawiodl! I było cudownie mielismy brac slub w przyszlosci i nagle.............. wszystko się urwalo, jeden zły moment, mój chlopak miał motor lubil na nim jezdzic stala się tragedia rozbil się była kolizja.. ta ciezarowka.. ciezko o tym pisac, wiec pomine.. znalazl się w szpitalu ciezko ranny w spiaczce, bylam przy nim non stop ale zmarł po 3 dniach. Przez 2 miesiace nie jadlam nic i prawie nie pilam nie spalam zycie stracilo sens, chcialam umrzec. I znow los cos zrobil.. znalazlam się w szpitalu z tego wyczerpania bo po prostu raz zemdlalam i okazalo się ze jestem w 4 miesiacu ciazy ja nawet niezauwazylam z tego wszystkiego ze cos jest nie tak ze niemam okresu.. nic niebylo widac. I niewyobrazacie sobie co poczulam mam pod sercem dziecko owoc naszej milosci a jego już niema..zostawil mi czesc mnie... znow mi się zachcialo zyc bo mam dla kogo,, niedlugo urodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GBstar
Bardzo Ci współczuję straty Twojego chłopaka.Życzę szczęśliwego porodu i samej radości w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelson
Znam podobny przypadek. Dziewczyna ma na imię Ewelina i zaszła w ciąże w wieku 18 lat. Jej chłopak miał 21. Byli razem kilka lat i cieszyli się z tej wpadki, mieli zamiar się pobrać po narodzinach dziecka, bo Ewleina nie chciała stać przed ołtarzem w z brzuszkiem. W lutym chłopak zginął w wypadku samochodowym na miejscu. Jechał za szybko. Dzidziuś urodził się w maju przedwcześnie. Młoda mama nadała mu imię po tacie. Dzisiaj dzieciak ma już półtorej roku prawie, a dziewczyna cieszy się, że Michał zostawił jej pamiątkę. Mówi, że dzidziuś przypomina jej chłopaka. Ale pamiętam jak cierpiała kiedy zginął, chciała się zabić. Bardzo Ci współczuje. Będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znow jest sens
ja tez dam mu imie po tacie - pawel... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelson
Michaś ma takie same oczka jak miał Michał... Może Cię troche boleć jak będziesz w nie patrzyła... Ale to jest najlepsza pamiątka tego uczucia... Tej miłości. Jestem przekonana, że będziesz kochała to dziecko podwójnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×