Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdolowananaaa

chudne mimo tabletek uspokajajacych pomocy!!!!!!!

Polecane posty

Gość zaistnieć
a czym tak sie stresujesz? ja w styczniu po jego zdradach i rozstaniu z facetem schudlam dużo, i do dzis jestem szczuplutka, juz nie przytylam chyba na stres nie ma rady, tylko dbaj o siebie i jedz, a jak nie masz apetytu to kup to co lubisz owoce, jogurty... smakołyki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdolowananaaa
wlasnie przez faceta:O bo zobaczylam go z inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinaaaaa
Musisz spac i jesc. Inaczej sie wykonczysz. A NIE WARTO przez faceta! Zadbaj o siebie i to juz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdolowananaaa
ja tak mam od marca teraz juz spie i troche jem ale jak mnie dopadnie silny stres bo tak mam nie jem i nawet wymiotuje tabletki od lekarza malo pomagaja dzien mam wypelniony caly praca studia basen pp to aby nie myslec jest lepiej ale i tak wciaz zle:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinaaaaa
zaistniec - a jak to zrobilas, ze nie przytylas????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinaaaaa
jak tabletki nie pomagaja, to zmien lekarza:) serio, one powinny byc skuteczne - lykasz i spisz jak niemowle. To wazne, serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdolowananaaa
spie i jestem troche spokojna po nich ale nie mam apetytu i malo jem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdolowananaaa
moim jedynym marzeniem jest 5 kg wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinaaaaa
to wez moje 5 kg!!! ja chudlam, i juz nawet bylam wdzieczna mezowi ze zaserwowal mi taka diete cud, ale niestey potem zaczelam tyc. Szkoda, bo super wygladalam:) Nie rob z siebie "wieszka", bo to fatalnie wyglada. Serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdolowananaaa
wlasnie ja wygladam jak wieszak kiedys mialam wiecej kg i wygladalam super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaistnieć
nie przytylam, bo jeszcze we mnie to wszystko jest... niby czas miną ale ja pamietam o tym wszystkim:O a teraz zycie mi dopieprza pod inym wzgledem a moze pod takim samym:O zobaczcie http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3869992

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaistnieć
no i na dodatek jeszcze błędy robię:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinaaaaa
zaistniec - no czasami dopieprza, ale wszystko sie kiedys konczy i to co zle - mija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaistnieć
malina, ale kurcze przez kilka lat, to juz przesada... a w efekcie jestem w miescie, w ktorym nikogo nie zanam, bylam na spacerze wieczorem sama, poryczalam sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinaaaaa
Uwielbiam spacer!!! Nauczylam sie zbierac kasztany i nosic je w kazdej torebce. Sa cudne!!! I tez chodzilam sama. To nie jest nic zlego, wrecz przeciwnie, to chwile, kiedy mozna troche spokojnie pomyslec i zrobic cos dla siebie - powdychac swiezego powietrza i powetylowac pluca. Tylko sie nie smiej! Swoja przemiane zaczelam wlasnie od dbalosci o wlasne zdrowie. I zostalo mi to do dzisiaj. Naprawde polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaistnieć
ja też lubie spacery, często chodzę, mogę wtedy pomysleć, poruszać się dbam o siebie, o wlosy, chodze na solarium-ale bez przesady, do kosmetyczki-paznokcie, jestem uwazana za zadbana dziewczyne, ale nie lalkę:) ale co ztego........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×