Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pzbilka

Ważne i poważne Pytanie do Panów!

Polecane posty

Gość pzbilka

Panowie czy możliwe jest, że facet kocha bardzo dziewczynę, planuje z nią życie chce z nia byc - a jednoczesnie przez 2 letni zwiazek co jakis czas zdradza???? Czy to mozliwy przypadek??? Wydawalo mi sie, ze jak zdrada to po jakims czasie, gdy wkradnie sie nuda, gdy cos sie psuje, po ilus tam latach i nie kilka razy! Co o tym myslicie ze swojej meskiej perspektywy! Dzieki za odpowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pzbilka
nikt nic nie powie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAMTEN
nie wiem ile lat ma koleś ale u szczeniaków to możliwe - mój kumpel tak robił - dla mnie szmaciarz , tyle . wymiotować mi się chce jak sobie to przypomnę dziś jako dojrzały facet ma zupełnie inną żonę i nie zdradza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perspektywa czyli miejsce siedzenia jest najistotniejsze ponieważ wiele wskazuje na to, że ludzie są raczej poligamiczni a mężczyźni tym bardziej zatem z tego punktu widzenia jest to możliwe ale polecam ci jednak stosowanie zdrowego rozsądku jeśli zdarza mu się przed ślubem to i potem nie przestanie w praktyce jest tak, że monogamia wymaga wysiłku, trzeba chcieć być w związku z tą jedną, tym jednym nie wszyscy są do tego zdolni część z nich naiwnie oszukuje samych siebie że to już ostatni raz ale większość świadomie folguje swoim skłonnościom z zadowoleniem wracając na łono rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×