Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beatkie19

jak sprawic by myślał tylko o mnie ?

Polecane posty

spotykam sie z facetem ktory ma 28 a ja 19 jestesmy swiezo po zwiazkach on z kobieta 3 lata a ja z facetem rok spotykamy sie chce wiedziec jak sie zaachowywac przy nim w trakcie rozmowy czy pocaunku doradzcie prosze !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przed chwila twoj facet
mial 22 lata, ja pierdziele postarzał sie w pare minut o 6 lat . Idz spac, za mało inteligentna jestes na prowokacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie badz latwa ,nie caluj sie z nim na pierwszej randce,plac za siebie sam w restauracji,badz soba ,mow tylko prawde,zachowuj sie kulturalnie,nie prowokuj go ,badz naturalna,nie idz z nim do lozka przynajmniej pare miesiecy az sie naprawde dobrze poznacie,,Ja taka wlasnie jestem i powiem ci ze efekt 10000% sprawdz sama,ja jestrem "nie osiagalna"-tak o mnie mowia.. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rowniez taka jestem place za siebie.. jestem dziewica wiec napewno szybko nie pujde z nim do luzka spotykam sie z nim 3 tyg choc znam go 3 lata calowalismy sie nna 7 randce dopiero jestem taka jak piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zostan taka jaja jestes i tak sie najszybciej i najlepiej okaze czy on mysli o tym zwizku powaznie czy nie i czy to jets ten jedyny =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaala
Do "przed chwila twoj facet" Jesteś bystry/-a ale nie do końca :P Czytaj ze zrozumieniem. Jej były miał 22 lata, a obecny, któremu chce zawrócić w głowie ma 28. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×