Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tylkooooo pt=ytammmm

ile powinna trwac graz wstepna?

Polecane posty

Gość tylkooooo pt=ytammmm

j/w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkooooo pt=ytammmm
mój chłopak zawsze tak sie spieszy ze nie wiem kiedy i jest juz pom wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoolek
tyle ile sama sobie jej sobie zafundujesz - pozwolisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale miło tu
ile chcesz, ile pasuje Tobie i Twojej 2połówce. Mój zwierzak pogrywa już od rana, pikantnymi smskami, nawet jak zadzwoni, że zajedzie kupić cukier lub mleko po pracy, to dodaje coś takiego pode mnie, pod mój nastrój, bym myślała o nim, o wieczorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkooooo pt=ytammmm
a jezeli wszystko dzieje sie wbrew mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale miło tu
a doprawdy nie, nie chodzi do kibla z komórką, ale pewnie Ty chodzisz, to akurat najlepiej uwidacznia zdradzaczy. Jestem po czterdziestce i nie przeszkadza mi jakiś upierdliwy doprawdy, bo jestem zadowolona z życia, ze swojego związku też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzenie do kibla z komórka ujawnia zdradzaczy? Ty masz 40 lat? Taka stara, a taka głupia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mustafa 1300
tyle, żebyś w tym czasie zrobiła się MOKRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale miło tu
sisi -może i głupia, ale szczęśliwa...o! coś w tym jest, że tylko osoby chore psychicznie mogą być w dzisiejszych czasach szczęśliwe. A o tym, że (najczęściej) zdradzacze chodzą do kibla z komórkami dowiedziałam się od zdradzanych i zdradzających znajomych. Nie tylko do kibla, ale też zabierają ją , gdy wychodzą na spacer z pieskiem, a nawet do piwnicy, gdy lecą po słoiczek grzybków. Ale okazja wysłać takiego miłosnego, tęsknego smsa stawiając klocuszka - radocha!!! i jaka ulga!!! Nudzi Ci się, to dajej pisz swoje mądrości, ja wolę być "głupia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale miło tu
takkkkkkkkkkkkkkkkk!!! Doprawdy!!! rozszyfrowałaś mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak a propos tego cukru, przy kupnie którego facet Ci pikantne texty wali - duzo go kupujecie? Bo od cukru dupa strasznie rośnie :P wiec uważaj z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale miło tu- brzmisz z lekka histerycznie, twój luby wie o tej paranoi więc wysyła 30- sms-ów dziennie dokladnie opisująć każdą stosowną czynność, tak byś nie pomyślała, ze pieprzy się właśnie z sekretarką szefa, choć właśnie to robi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jest tylko jak myślenie o cukrze albo mleku powoduje fantazje erotyczne... Nie wiem, czy chcę wiedzieć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×