Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xxxSoniaxxx

Wielki dylemat!!!pomóżcie

Polecane posty

Gość xxxSoniaxxx

Mój problem wyglada następująco: jestem z chłopakiem 1,5 roku bardzo go kocham on mnie również jednak niewiem czy on jest właściwym człowiekiem dla mnie! On pochodzi z patologicznej rodziny, jego matka jest alkoholiczką a ojciec siedzi w zakładzie karnym poraz kojelny. Jego rodzice rozstali sie, gdy on mial 10 lat, a on mieszka w osrodku pomocy. Ja wywodze sie z pozadnej rodziny jestem na 2 roku studiów, moi rodzice są bardzo przeciwni jemu jednak ja go kocham, nie moge powiedzieć o nim nic złego bo jest dobrym chłopakiem, wiele mu pomogłam, jednak czy bede z nim szczesliwa w przyszlosci? czy on sie nie zmieni? Doradzcie prosze bo wiem że znajomi mi tak nie doradza jak obcy ludzie, moze ktos mial podobny przypadek w przeszlosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak samo mogła bys zadac pyatanie...mam x lat i czy za rok o tej samej porze trafie 6 w lotto..??? bez sensu:O spotykasz sie z facetem ktory z roznych wzgledó miał taka a nie inna przeszłosc,tego nie przeskoczysz:O ale skoro juz z nim jestes to najprawdopodobniej cie czyms urzekł i zdobył twoje serce...wiec go kochaj nadal jak do tej pory i nie ogladaj sie na to ze jestes z dobrej rodziny:P:P:P ...bo czasami sie zdarza tak ze te osoby z tzw patologicznych sa bardziej wrzaliwszymi osobomi niz te z tych tzw "porzadnych donów" działaj i kochaj......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala103
no soniu niewiem co Ci napisac podobno milosc nie wybiera, wiesz nie dziw sie ze rodzice maja cos do Twojego chlopaka bo rodzice zawsze chca dla dzieci jak najlepiej ale ja bym nie rezygnowala z milosc z powodu jego rodzicow przeciez rodziny nie wybiera sie i to nie jego wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżagulina
To, że Twojemu chłpakowi ułożyło się tak a nie inaczej w życiu nie oznacza, że jest złym człowiekiem z którym nie można wiązać żadnej przyszłości...a to, że Ty masz taką rodzinę i jesteś na studiach nie robi z Ciebie lepszej od niego...Daj mu szansę bo na nią zasługuje a skoro kochasz to bądź z nim w każdej sytuacji a nawet możesz się przyczynić do tego, aby dać mu lepsze życie...postępuj po ludzku...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxSoniaxxx
Wiem że uczucia sa najwazniejsze jednak ludzie potrafia sie zmieniac i boje sie ze on sie zmieni w przyszlosci..... podobno jaki ojciec taki syn, jaka matka taka corka.... on chce sie ze mna zareczyc a ja niewiem co robic:( martwi mnie tez to ze on bardzo naciska....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do łezki
podobno jaki ojciec taki syn, jaka matka taka corka.---------------TOTALNA BZDURA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×