Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GHYJUKILOPP

SPRAWA WESELA !!! WAZNEEEEE

Polecane posty

Gość GHYJUKILOPP

na ile osob mieliscie wesele ??? ja bym chciala miec na jakies hmm gora 100 ,a moj tata sie nie zgadza :( bo wiadomo ze to rodzice panny mlodej wyprawiaja wesele ,a facet jedynie alkoholem sie zajmuje itd. moj tata uwaza ,ze skoro nas nie pozapraszali co niektorzy,to dlaczego my mamy zaprosic?? ja bardzo bym chciala miec huczne wesele :( zawsze o tym marzylam ehh :(moj tata z mama mili huczne na 250 osob a sam mi zabrania tego bo mowi ze nie da kasy,ze da na gora 30 osob ,a 30 osob to tylko 3/4 z mojej strony a gdzie ze strony chlopaka ?? co ja mam robic :( ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no skoro twoi rodzice płacą za wesele to raczej nic nie możesz zrobić. jeśli chcesz mieć takie wesele jak sobie wymyśliłaś to niestety o finanse powinnaś zatroszczyć się sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GHYJUKILOPP
meaaa - No wiem ,ale ja narazie nie pracuje bo studiuje na 3 roku a jeszcze przede mna magisterka i nie mam kaski na wesele ,a slub juz niedlugo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz pogadać z chłopakiem, ze dzielicie koszty na pół teraz już mało kto tak robi, że panna młoda płaci za wszystko a pan młody za alkohol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werferf
nienormalna jesteś sama nie płacisz a masz roszczenia? i jakie wizje weselicha... :S dokończ studia i tę słomę z butów wyjmij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz robi się wesele pół na pół. Przecież to kosztuje, a dlaczego od pana młodego nie mają się dołożyć. To nie te czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GHYJUKILOPP
meaaa - no chyba bede musiala tak zrobic .. pogadam z nim ... i najwyzej po polowie za wesele zaplacimy :) werferf - nieeeeee ... jak najbrardziej normalna :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GHYJUKILOPP
ZlotaAnia - no chyba masz racje :) ja jestem zupelnie nieobeznana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu nie chodzi o obeznanie czy nieobeznanie. Gości zapraszacie wspólnie z Twojej i z jego strony, to i wspólnie za to płacicie. Ewentualnie przeliczcie ile jest osób z danej strony i każdy niech płaci za swoich gości. Tak chyba będzie najsprawiedliwiej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×