Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panna A.

chorobliwa zazdrośc- co robić?

Polecane posty

Gość panna A.

Moj chlopak powiedzial, ze mam sie zglosic do specjalisty, bo jestem chorobliwie zazdrosna i to niszczy nasz zwiazek.. Ja oczywiscie nie widze powodu dla ktorego mialabym wydawac pienadze za rady, ktore nic nie zmienia w moim zyciu, bo nie jestem zazdrosna o to, ze wychodzi z kolegami na piwo, ma zjazdy w innym miescie co dwa tygodnie i odwiedza znajomych, czy cokolwiek innego... Moja zazdrosc dotyczy JEDNEJ OSOBY i jest to zazdrosc platoniczna, bo nigdy nie poznalam tej dziewczyny! Moze wszystko by mi jakos minelo, gdyby nie fakt, ze moj TŻ oklamal mnie z jej powodu juz 2 razy... nie byly to jakies wielkie klamstwa, ale jak dla mnie wystarczyly zeby delikwentke wpisac na czarna liste;] Nie wystracza mi rowniez to, ze jest brzydka i ma zolte zeby;) Ja zwyczajnie nie zycze sobie, zeby utrzymywal z ta lafirynda jakikolwiek kontakt! A on jak na zlosc nie chce wprowadzac zadnych zmian... nie moge sie z nim dogadac... Nie pomogl szantaz, ze sie wyprowadze, ze go spakuje itd.;) Doszlo do tego, ze zaczelam szperac w jego archiwum gg i tu okazalo sie, ze sa jeszcze inne male klamstweka- zaprosil ja na spacer, zaproponowal pomoc, cos tam pozyczyl [i kazal naszej kolezance klamac, ze to dla niej]. Ogolnie jestesmy bardzo szczesliwi, niczego nam nie brakuje, ale ja sie ciagle zamartwiam, bo jestem z innej BRANZY i martwie sie, ze z czasem zacznie mu to przeszkadzac i wybierza JA, bo razem studiuja, maja podobna prace etc. Co robic? Jestem rozstrzesiona, a wszystko przez ta obsesje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ranyyyyyyyyyyyy
toż to będzie narastało dziewczyno, odpuść sobie... albo zazdrość...albo faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qewdqd
On ci daje powody do zazdrości i ta zazdrość jest uzasadniona a nie chorobliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×