Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niedorajda-.

Jak wysyła się CV ?

Polecane posty

Gość Niedorajda-.

Pierwszy raz szukam pracy przez internet.Więc bardzo proszę o pomoc. Jak wysyła się CV mailem. Czy normalnie w liście -ale jak wkleić zdjęcie żeby nie było w oddzielnym załączniku. Czy trzeba mieć specjalny program? Ostatnio szukałam pracy 20 lat temu :-). Szukam pracy jako sprzedawca- a tam niestety zdjęcia są wymagane.Chciałam sobie również wydrukować kilka CV z foto i zanosić osobiście do sklepu ale nie wiem jak wydrukować zdjęcie? Mam już w "moich obrazach" zmniejszone itd. ale jak to w komponować w CV. Drukuje mi albo na cała kartkę ,albo malutkie po lewej stronie.Bardzo proszę o poradę niestety nie jestem już najmłodsza ,obsługa komputera nie jest moją mocną stroną.( zaglądam tylko w internet) A i nie mam nikogo kto by mi pomógł osobiście. Błagam pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszesz normalnie CV w Wordzie i tam metodą kopiuj wklej wrzucasz zdjęcie, potem je zmniejszasz, umieszczasz po prawej (ja tak przynajmniej mam) stronie i normalnie wysyłasz potem mailem ten dokument w załączniku razem z LM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedorajda-.
Dziękuje. Będę próbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedorajda-.
No niestety nie daje rady. CV ok ,ale zdjęcia nie mogę z kopiować . W kwadraciku widać tylko nazwę zdjęcia. Co robić????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, nie wiem jak Ty to robisz że Ci nie idzie... Kliknij prawym na zdjęcie, weź kopiuj, potem na dokument kliknij i znowu prawy i wklej, i daj znać to pomyślimy dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilfeeeeeeeee
wstaw- obraz- z pliku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×