Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawskaaaaaaa

dlaczego zdradzacie????

Polecane posty

Gość ciekawskaaaaaaa

jw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieeeekawska
no właśnie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po drugie, gdyby zona robiła to dla przyjemnosci a nie z obowiązku i nie tylko raz (np. wieczorem kocha sie raz a za 15 minut mowi: czego chcesz ode mnie przecież już dostałeś) to byłbym w stanie wytrzymac tydzień bez seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
według mnie jeżeli zdradza facet to wina kobiety i na odwrót, po prostu szuka się tego czego nie dostaje się od partnera, i tyle, ja nie zdradzam bo wszystko czego chce dostaje od męża. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerze wam powiem
kolego jestes czlowiekiem czy zwierzeciem? bo z tego co piszesz wynika ze malutkie zwierzatko! czy jak Ci sie siku chce to lejesz poprostu gdziekolwiek jestes, czy czekasz na wlasciwy moment i miejsce? z kobieta nie jest sie dlatego zeby dawala Ci dupy dwa razy dziennie czy ma ochote czy nie ma... jesli to sa Twoje motywacje to wspolczucie Tobie i jej. zwierzeta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaaaaaa
laseczka masz racje w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram laseczke, gdybym mial wszystko czego oczekuje od kobiety nie szukalbym innej, nie chodzi o to zeby dawała 2 razy czy 5 razy dziennie, tylko zeby seks był przyjemnoscią dla obojga a nie "odrabianiem pańszczyzny" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żanetunia
nie prawda ze jak jedno zdradza,to hst wina tego drugiego...ja żyłam na pozór w szczęśliwym związku.jestem atrakcyjna,otwarta na eksperymenty w łóżku,a mimo to skoorwysyn mnie zdradził..czego mu brakowało?miał babke z którą mógł się pokazać,ktora kochała się z nim często i nie z przymusu,a jednak to olał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaaaaaa
i jesteś z nim dalej czy jest z tamtą?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerze wam powiem
co za brednie, bo to nie chodzi o to czy "ma wszystko", poprostu jak sie z kims wiaze ze wzgledow fizycznych, a nie emocjonalnych to ma sie go centralnie w dupie! jak mozna w takich zwiazkach oczekiwac wiernosci, skoro czesto partnerzy nawet za soba specjalnie nie przepadaja? ostatnio widzialem takie cudo... on lysy karczoch, ona wychudzona maloletnia idiotka... jej sie geba nie zamyka, a on w trakcie 10 minutowego jej nadawania ograniczyl sie do "hmm", "heh", "uhm", "fajnie". widacy bylo ewidentnie ze chodzi mu jedynie o to zeby mu dala dupy, widac tez bylo ewidentnie ze ona sie "swietnie bawi"... wygladalo to komicznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żanetunia
nie jestem z nim,wyprowadziłam się...a on polazł do tamtej,wychowuje cudze dziecko a nie nasze...i co ona ma takiego czego ja nie mam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może to i świństwo ale taka prawda: z żoną trzeba brać i dawać..nie popuści jeśli chodzi o zaspokojenie jej potrzeb a kochanka---> myśli tylko i wyłacznie o zaspokojeniu moich potrzeb..ona jest tą aktywniejszą stroną,zawsze górą ,dominujaca,wymyślającą ..a ja sobie tylko przymykam oczy i miło spędzam czas.... zmienię ja na inną gdy zacznie domagac się czegoś wiecej ..najlepszy sposób na zerwanie to doprowadzenie do takiej sytuacji,że ona ma wrażenie że zrywa ze mną....ja mam spokój a ona dobre mniemanie o sobie.....taki lajf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaaaaaa
żaneta faceci to z reguły bezduszni dranie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralina
No mężu - nie zawsze tak jest jak mówisz. Mój kochanek baaaardzo dba o moją przyjemność i zawsze jest dla Niego najważniejsze , żeby mi było dobrze. W końcu jeśli przestanie się starać- przestanie być kochankiem. Taki lajf;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaaaaaa
a jak myślicie...kto częsciej zdradza??? kobieta czy mężczyzna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaaaaaa
tralina a dlaczego zdradzasz????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralina
Ja nie zdradzam bo aktualnie jestem wolna. A zdradza się pewnie z powodu odczuwania pożądania do innej osoby. :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szprota
pitolicie 💤 ludzi sie zdradzaj bo potrzebuja czego nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaaaaaa
czego nowego???? innej wielkości penisa???czy bardziej ciasnej cipki?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma dwoch takich samych kobiet, każda jest inna, więc seks z każdą ina jest czymś nowym. jedne są ciasne inne luźne, jedne lubią anal a inne oral jeszcze inne to i to albo ani to ani to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szprota
innego ciala, innego seksu..wszystkiego innego :) ile czasu mozna rzuc te sama gume :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość człowiek się szybko nudzi
taka jest prawda i trzeba naprawdę albo wyjątkowych okoliczności albo innych specjalnych warunków albo silnej woli żeby nie zdradzać a przynajmniej nie szukać wrażeń Nudzimy się szybko, a pamiętamy ekscytacje jakie towarzyszą początkom znajomości np, dlatego zdradzamy. Jesteśmy maluczcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaaaaaa
a kto zdradził????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×