Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chorobazazdroscinieznagranic

znalazlam byla mojego faceta...

Polecane posty

Gość chorobazazdroscinieznagranic

na naszej -klasie z ktora byl 3 lata-to byla jego pierwsza i jedyna laska jaka mial przedemna,straszne uczucie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erfref
Urzekła nas twoja historia:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnie masakra
i jak ty z tym bedziesz dalej zyć? 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chorobazazdroscinieznagranic na naszej -klasie z ktora byl 3 lata-to byla jego pierwsza i jedyna laska jaka mial przedemna,straszne uczucie:/ dodaj komentarz ...ty dziwko:P..jak mogłas mi to zrobic:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jacie pierdziu
Jak przeczytałam to co napisałaś, to miałam takie dziwne odczucie, tak jakby ktoś napisał coś za mnie :D bo ja też właśnie znalazłam byłą mojego faceta, z którą był 3 lata a on jest moim pierwszym, jeśli chodzi o sex. Wiem co czujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jacie pierdziu
To jest właśnie nasza chora damska ambicja, że miał kogoś wcześniej. A co - nazywam sprawy po imieniu, wcale nie twierdze, że to normalne, że jestem zazdrosna o przeszłość, ale jestem i się do tego przyznaję. Po 4 latach mi przejdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Tak się składa że jestem w podobnej sytuacji. Znaczy mój obecny chłopak też był przede mną 3 lata z inną dziewczyną. W dodatku ona mieszka niedaleko mnie. Zdarzyło mi sie kiedyś że z nią pracowałam...masakra. Ale jak teraz on o niej wspomina to sie wku*wiam strasznie. Też jestem strasznie zazdrosna... :( I jak z tym żyć?? Dodam też że również że on tez jest moim pierwszym w łózku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Tak się składa że jestem w podobnej sytuacji. Znaczy mój obecny chłopak też był przede mną 3 lata z inną dziewczyną. W dodatku ona mieszka niedaleko mnie. Zdarzyło mi sie kiedyś że z nią pracowałam...masakra. Ale jak teraz on o niej wspomina to sie wku*wiam strasznie. Też jestem strasznie zazdrosna... :( I jak z tym żyć?? Dodam też że również że on tez jest moim pierwszym w łózku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Tak się składa że jestem w podobnej sytuacji. Znaczy mój obecny chłopak też był przede mną 3 lata z inną dziewczyną. W dodatku ona mieszka niedaleko mnie. Zdarzyło mi sie kiedyś że z nią pracowałam...masakra. Ale jak teraz on o niej wspomina to sie wku*wiam strasznie. Też jestem strasznie zazdrosna... :( I jak z tym żyć?? Dodam też że również że on tez jest moim pierwszym w łózku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaś tam studentka pracująca
i co wam to daje że szukacie byłych? Jesteście masochistkami czy jak? Ja też szukałam bo myślałam że to jakaś piękność , bo on tak o niej mówił a jak ją zobaczyłam to się bardzo rozczarowałam, a jednocześnie uśmiałam się jak głupia sama z siebie że tajemnicza Marzena znana z tych opowieści okazała się paszczurem który nie mógłby koło mnie nawet stanąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cichutka...
Heh to jakaś aura na te byłe bo ja znalazłam na portalu swojego byłą, widziałam jej fotki, był z nią też prawie 3 lata! Mimo, że jest najcudowniejszy na świecie i wiem, że mnie kocha. Z tym, że poznaliśmy sie, kiedy on kończył z nia zwiazek, więc zawsze się filmuje i złoszcze do siebie, że o niej myśle... Jak to w sobie zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cichutka...
Była mojego faceta tez jest brzydsza ode mnie :) Z reszta mowi mi, że jestem najładniejsza kobieta jaka widział grunt ze mu sie podobam a co:) Ale zazdrosna jestem i tak... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się składa że jestem w podobnej sytuacji. Znaczy mój obecny chłopak też był przede mną 3 lata z inną dziewczyną. W dodatku ona mieszka niedaleko mnie. Zdarzyło mi sie kiedyś że z nią pracowałam...masakra. Ale jak teraz on o niej wspomina to sie wku*wiam strasznie. Też jestem strasznie zazdrosna... I jak z tym żyć?? Dodam też że również że on tez jest moim pierwszym w łózku.... jak zyc...? normalnie...kochac i szanowac partnera...a jesli masz taki dylemat to jak sie dowiedziałas o ty ze miał przed toba kobiete i ci to bardzo przeszkadza to nie trzeba było ładowac sie w zwiazek z takim facetem... moja obecna partnerka rozmawia ze mna o swoich byłych i raczej nijak to sie ma to do naszego zwiazku???...po prostu wspomnienia ktorych nie da sie wymazac...troche zaufania drogie panie dla swoich maczomenów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam majtek
ja tez znalazłam i tez moj facet był z nią 3 lata ,pooglądałam i stwierdziłam że mój facet mowi prawdę...że jestem najładniejszą i najlepszą kobieta jaką miał:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cichutka...
brat_niedzwiedz w sumie ma racje... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×