Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

też jestem kobietą

Kobiety leca na kase...

Polecane posty

Gość a.....................
Tak czy siak będę broniła siebie i swoich dziwacznych nawyków. Idę zaraz na pocztę,zajrzę do kwiaciarni i kupię sobie kadzidełka,bo praca mi nie idzie:-o.Czy jestem leniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.....................
Na bolące gardło septolete,komicze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestes leniem o ile z nicniereobienia generujesz niezła kase - jak np ja... jesli jednak nie przynosi Ci ono dochodów, to powinnas pomyslec nad pracowitoscią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.....................
Nie lubię swojej pracy:-o.Ale mimo tego pracuję solidnie,wypełniam obowiązki jakich wymagają.Jestem pionkiem w tej fabryce:-o. A dzisiaj jestem jakas osłabiona,temu praca mi nie idzie..:-o.Kupic Ci coś w sklepie?Jakąś bułę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.....................
Wie,wiem że powinnam prace zmienić.Dziękuję za troskę.idę już..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak narazie to jest
gadanina o bolączce gardła i środkach na nie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ile z nicniereobienia generujesz niezła kase - jak np ja... czasem się dziwię że nie lecisz sam na siebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.....................
Jakiego błota,jakiego wypierania?O czym Ty chrzanisz?Nie mierz ludzi Swoja miarą!No i typowy dowód na nieuczciwość.Kurwa jego mać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec zeby sprawdzic czy nowopoznana laska leci na kase to sie pozycza zwykle autko od kolegi na randke i normalne ciuchy ubiera :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.....................
Zawiść i zazdrość idą w parze.Materialiści!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak narazie to jest
>z wykle autko od kolegi na randke i normalne ciuchy ubiera Kwiatek Ty ubierasz się na codzień nienormalnie i jeździsz niezwykłym autem ? (syreną Bosto zapewne :classic_cool:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro - myslisz czasem o czyms innym niz tylko anal i odbyty? chodzi ci o moja wypowiedź do Myrevina..? akurat go tylko zacytowałam. spokojnie, myślę w sumie głównie o czym innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.....................
A ja kupuje ubrania w ciucholandach:-o. Nigdy nie byłam w solarium,nie nosze tipsów ani klipsów,włosy farbuję czarna farbą za 5 zł.Nosze dzinsy i buty zamszowe!,marynarki sztruksowe i kolale dębowe:-o.Kasa?Nigdy nie nie maiłam w dłoni nawet 2 tysięcy.Nie mam auta i miec nie chcę,mam to w dupie.Mam rower.I rolki-tez z ciucholandu!I co,mam się wstydzić tego?A w dupie to mam.Myslcie co cchecie.Jestem panią samej siebie.Rzuce fajki i będzie 10 zł,więcej każdego dnia!.Życzę miłego dnia niedowiarkom.Zmanieryzowanym.Obłudnym.Życzliwym.Wszystkim wam!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a.... ja też mam rower!:) Rower dobrze robi na pośladki! oups... no i znowu.. Przepraszam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kwiatek Ty ubierasz się na codzień nienormalnie i jeździsz niezwykłym autem " na co dzien jezdze Audi S2 :classic_cool: i chodze w garniaku od Hugo Bossa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a..... akurat z tego co opisalas, to dosc fajnie rządzisz sie tą niewielką kasą :) a ciucholandy są modne... moja była - dziennikarka z branży artystycznej tez sie tam ubierała - taka manifestacja osobowosci :D Audi S2 - stary trupol :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> retro { MYrevin... przecież ty i tak masz to w odbycie.... } No i co w związku z tym ? Nie mam prawa wypowiedzi ? :( :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria1755
powiem tak, takie stwierdzenie najczesciej wygflaszaja faceci nieumiejacy utrzymac siebie i kobiety czy rodziny, kasa do zycia jest potrzebna to logiczne i to facet powinien ja zarabiac, kobieta najwyzej dorabiac, wiec kobiety nie leca na kase, po prostu bez kasy nie da sie zyc wiec logiczne ze one nie chca nieporadnych mezczyzn ktorzy nie umieja zarabiac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem was
Przeciez gorgie cluney jest uważany za najsexowniejszego faceta a ma ponad 50 lat i o h...j tu chodzi ze media tak go okreslaja? wiec czy ktos ma 40 lat a laska 25 to co to takiego moze lubia dojrzalych facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a............
Przyszedłam:o. Pośladki i rower retro?Mięśnie się kształtują i jędrność pozostaje?Racja,choć nie po to jeżdżę na rowerze/rowerem by utrzymać figurę.Jestem chuda jak pień:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a............
Się nie wymądrzaj,tylko ustosunkuj się do pieniędzy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×