Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość erssd

czy 25 latek który sie nigdy nie całował jest normalny??

Polecane posty

Gość Cichutka...
Hmm.. Rzecz prowadzenia się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam to ocen :) a czemu sie nie calowales? trudno tego nie robic przez tyle lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erssd
nie mam powodzenia u dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka mała opinia
A jesteś jakiś brzydki czy cuś?? Bo nie sądzę, że żadna Cię nie chce. Myślałam do nie dawna tak o sobie, ale przestałam gdy się zaczeli za mną uganiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> nie nasmiewaj sie z problemow innych dlaczego nie wierzysz, że moge byc prawiczkiem, który nigdy nie całował kobiety? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erssd
Pare razy proponowalem dziewczynom seks -zawsze odmawialy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erssd
Santo-jestes pizda :(:(:( przegrales zycie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztandar w błocie
Do autora : nie, nie jesteś normalny... ...ale absolutnie nie myśl że jesteś z tego powodu gorszy od innych. Po prostu norma to jest to, co najbardziej typowe, a ten szczegół twojej biografii dlainnych typowy nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo musialbys niezle udawac i ciagle grac a to nie jest latwe i nie chodzi o to ze trudno zmyslac, bo latwo ale ile mozna sciemniac na swoj temat? kazdemu by sie znudzilo no chyba ze masz calkiem nie rowno pod sufitem generalnie jebie mnie to tak czy siak:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> generalnie j**ie mnie to tak czy siak Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Jak jest na prawde, moze kiedyś się przekonasz, jeśli zasłuzysz na to :classic_cool: >> generalnie j**ie mnie to tak czy siak I tak mnie lubisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Tobie sie za duzo wydaje kolego Rozwiej więc me złudzenia :( Zróbmy to raz na zawsze i przerwijmy moje cierpienia 😭 >>troche pokory Nigdy nie byłem pokorny i zawsze to się opłaciło :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem jakie ty masz zludzenia ale wszystkie zwiazane z moja osoba mozesz wrzucic do kosza:) pokora sie czasami przydaje, chociaz oficjalnie sie do tego tez nie przyznaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> ale wszystkie zwiazane z moja osoba mozesz wrzucic do kosza :( dostałem kosza, wirtualnie :o czy to decyzja ostateczna? >>pokora sie czasami przydaje, chociaz oficjalnie sie do tego tez nie przyznaje Nie jestesmy na nieoficjalnym spotkaniu, więc i ja prezentuje oficjalne stanowisko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoncz juz z tymi flirtami bo mnie mdli od tego chce neutralnych kontaktow jak kiedys wkurwil mnie ktos wlasnie i jestem zla spadam zajarac narka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×