Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość erssd

czy 25 latek który sie nigdy nie całował jest normalny??

Polecane posty

>> skoncz juz z tymi flirtami bo mnie mdli od tego chce neutralnych kontaktow jak kiedys Ok :( Ale wiedz, że dla mnie zawsze będziesz kimś więcej, niż tylko kafeteriuszką 🖐️ >>wk**wil mnie ktos wlasnie i jestem zla Co się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kims wiecej? wez mnie nie rozsmieszaj za dluga historia, poprostu nie chce miec z kims kontaktu a inni sie w to wpierdalaja normalnie krew mnie zalewa jak sie ktos wpieprza w moje zycie ide, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od kiedy wymiana śliny stała się wyznacznikiem normalności? Kryteria normalności wg klasyfikacji DSM-IV nie uwzględniają pocałunków uznając je za nie mające związku ze stanem umysłu badanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dla mnie normalne to nie jest, bo świadczy o porządnie zaburzonych relacjach z płcią przeciwną } Jasne w tym wieku powijnien zaliczyć juz klasztor nazaretanek, wtedy w twoich oczach uchodziłby za normalnego. Ech ta dzisiejsza młodzież. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin, popadasz ze skrajności w skrajność, a to niezdrowe ;) - nie pisałam o zaliczaniu tabunów kobiet, ale nie znać smaku pocałunku w wieku 25 lat to lekka przesada, panie dorosły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przesadzić mozna w obie strony - on przesadził w te druga po prostu (być może nieświadomie, niezaleznie od samego siebie, ale jednak )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem, powinien się całowac mimo że do żadnej nic np nie poczuł, i nie mówię tu o popędzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin, po pierwsze nie rób rytuałów z czegoś, co jest naturalne po drugie, nie jest to normlane, że w wieku 25 lat nie czuł nigdy do żadnej kobiety na tyle sympatii (lub też innych odczuc), żeby ją pocałować zatem jakby na to nie spojrzeć, normlane to nie jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obstawiam że przemawia prze ciebie zwykła polska ksenofobia. Ty się już całowałaś i pewno nie tylko więc wszyscy wokół, którzy tego nie robili są nienormalni. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin, podpinasz górnolotne ideologie do spraw oczywistych - nie rzucaj mi to ksenofobiami itp. bo to naturalna rzecz, że każdy wiek rządzi się swoimi prawami a człowiek powinien zdobywać doświadczenia, uczyc sie na błędach i smakować w odpowiednich momentach tego, czego nie zasmakował, a powinien (pisze tutaj o elementarnych, naturalnych sprawch dla każdego z nas, bo zapewne zaraz mi tu z dewiacjami wyskoczysz :P ). A to, że ja to dostrzegam nie ma żadnego związku z moimi doświadczeniami, ale ze zwykłą logiką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg ciebie naturalna rzecz to to co robi większość. :D O bożełe. A więc normalne jest to co zrobiła już większość dziękuję zatem za wymianę zdań. E.O.T. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pewnym sensie tak - normę wynacza większość. Przecież to oczywiste nie twierdzę, że on jest psycholem, ale twierdze, że ma jakiś niemały problem - i to jest fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś niereformowalna, szkoda z tobą gadać. {ale twierdze, że ma jakiś niemały problem - i to jest fakt } Jest inny a więc a priori ma problem. Skończmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Ty jesteś niereformowalny i naiwny - gdyby 40 - leni facet bawił się misiami, bo tak lubi, tez byś pisał, że jest normalny??? No oszem, ma prawo to robić, nikt go nie może zmusić do innego postępowania, ale nie nazywajmy normą czegos, co nią ewidentnie nie jest - rusz trochę głową, chlopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do "skończmy" - pozwól, ze ja skończę, kiedy będę miała na to ochotę. A Tobie nikt sie nie każe "odzywać" i reagować na moje posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×