Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

logika

czy wszystkie dziewczyny sa glupie i fałszywe??????

Polecane posty

Gość musztarda
że każdy staje się taki Sam.Te same teksty powiela,te same "żarty"ma,to jest żenujące. Nie urażając Ciebie-mam wrażenie,że jesteś jedną z Wielu Osób.Masą A ja mam po raz kolejny wrażenie, że stawiasz się ponad tą masą i próbujesz pokazać, że Jesteś inna. Jaka? Nie wiem jeszcze, ale wczytam się uważnie w Twoje wypowiedzi, być może odkryję tę wyjątkowość. :) I jeszcze jedno.... sama powielasz schemat bylejakości tego forum, używając chociażby jednego z ulubionych słów na kafe "żenujący".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda
Przecież to Ty wykrzyczałaś prawie, że baby to chuje. :) Ja głównie żartuję i uśmiecham się czytając to, co piszesz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda
Nadinterpretuję??? Przeczytaj co napisałaś: Idiotyczne rzeczy wypisujecie tutaj. Gdybyś jeden z drugim umiał czytać ,wiedziałby o co chodzi w tym j**anym fałszywym świecie.To,że mam takie a nie inne zdanie na temat kobiet,nie znaczy,że się z nimi identyfikuję.Nie identyfkuję pod względem głupoty,jestem stokroć mądrzejsza-bo uczciwa i d**a blada. i: a.... Każda pie**oli jaka to wyjątkowa i inna niz wszystkie.Że brzydzi sie kłamstwem ,po czym w zywe oczy kłamie?Nie wmawiajcie drogie panie,ze jest inaczej.matko..ja powinnam byc facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie cytuj mnie,tylko odpowiedz na zadane pytanie.Masz z tym problem?:-o Zastanów się ,później sprawdzę czy odpowiedziałaś,teraz muszę wyjść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda
A Ty się Szu nie mądraluj, bo z Tobą też możemy zatańczyć. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie trawie warkocza
wszystkie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda
a.... Nie cytuj mnie,tylko odpowiedz na zadane pytanie.Masz z tym problem? Zastanów się ,później sprawdzę czy odpowiedziałaś,teraz muszę wyjść A Tobie chyba coś ciężkiego spadło na główkę, że mi zadajesz słupki do odrobienia i jeszcze będziesz sprawdzać. Spaaaaadaj. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,spadło mi coś kilka lat temu na głowę,temu widzę inaczej niż Ty:-p. Odpowiadaj na zadane pytanie,raz,dwa,trzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda
baba jaga patrzy... Straciłam wątek. :D I idę do domu. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda
wyszłam z domu na chwilę żeby tu powrócić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
"siła fizyczna pozwoliła do zdominowania kobiet, sprowadzenia ich do roli sprzątaczek, kucharek, worów na sperme i innych posługaczek... oraz umozliwila nam odizolowanie ich od szeroko pojetej nauki.." jak to, tepy osiłek z maczugą mógł tworzyć wynalazki a "mądra" kucharka i sprzątaczka nie? te argumenty mi się kupy nie trzymają. jak można "odizolować" kogoś od jego własnego umysłu? dlaczego jest "prawo archimedesa" a nie "prawo pani archimedesowej"? jakoś safona i jej lesbijki mogły tworzyć poezje i nikt im tego nie zakazywał. czemu nie działo się to na większą skalę? nie mówię o czasach w których kobietom faktycznie zabraniano dostępu do szkół tylko o okresie gdy tych uczelni nie było. zresztą historia uczy że nie trzeba kończyć szkoły aby być geniuszem i dokonywać wynalazków (choćby Rousseau - pisarz czy Lagrange - matematyk) więc nie opowiadajcie bredni. równouprawnienie już dawno jest faktem, znacznie więcej kobiet niż mężczyzn na całym świecie konczy wyższe uczelnie ale wynalazki "damskie" wciąż są nieliczne. dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×