Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wszystkiego trza sprobowac

co sądzicie o przygodach?

Polecane posty

Gość wszystkiego trza sprobowac

Mam założony profil na pewnym portalu i kilka dni temu napisala do mnie jedna dziewczyna i odrazu chciala sie spotkac na sex ,to ja odrazu pojechalem i jak przyjechalem odrazu wzielismy sie do tego i bylo dosc fajnie ,to takie jednorazowe tylko... co Wy o tym sądzicie przydazylo wam sie takie os?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda
Mnie się nie zdarzyło, ale znam kogoś, kto zna kogoś, kto spotyka się w ten sposób od lat. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkiego trza sprobowac
50% jest chetnych na takich portalach na takie cos tylko muszą znalesc odpowiednia osobe bopwtedy wyglad jest br ważny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego trza sprobowac Mam założony profil na pewnym portalu i kilka dni temu napisala do mnie jedna dziewczyna i odrazu chciala sie spotkac na sex ,to ja odrazu pojechalem i jak przyjechalem odrazu wzielismy sie do tego i bylo dosc fajnie ,to takie jednorazowe tylko... co Wy o tym sądzicie przydazylo wam sie takie os? jesli nikogo nie krzywdzisz ,,,,takim postepowaniem,to dlaczego nie? ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli jest się samemu, to nie widzę nic zlego w tym, jeśli się miewa przygody, ale sytuacja opisana przez autora to lekka przesada :) Ogólnie jestem dość elastyczna, ale przyznaję, że nie aż tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawiczek i kropka 1987 Ty to niezły aparat jesteś chłopie!!Co za as:0Walisz cały czas na jedno kopyto...a jak widzisz jeszcza zadna sie nie znalazla ktora by docenila Twoja szlachetnosc..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulka chmurka
jak sie jest samemu to mozna wszystko co sie w glowie miesci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulka chmurka
czy ty niedzwiedz jestes w zwiazku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chciałabym mieć takich przygód,:-oszanuję swoją pupę i nigdy bym się nie zgodziła na tego typu przygody. A gdzie zdrowy rozsądek! Nie boicie się chorób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkiego trza sprobowac
wczoraj tez taką przygode mialem miec,ale babka mnie wkurwila i przygody nie bedzie az dwie godziny stracilem .bo gadalem z nia przez tel a wczoraj mi mowila ze byla u swojego bylego chlopaka i on jej wyznal swe uczucia ..jakas jebnieta Nie wiedzialem nawet ,ze duzo takich chetnych kobiet jest i to dosc ladnych tylko zabieganych...nie dawno spotkalem sie z jedna i ani nie dobralem sie do niej ,bo nie chcialem byc za szybki to po spotkaniu napisala mi smsy ze bylem jakas pizda bo nie smialy ... to sie spotkalem z nia i uprawialismy sex ...sam juz nie wiem jak podchodzic do nich ,bo wieszosci chyba tylko glownie o sex chodzi ,ale w sumie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nick typowo erotyczny
Nie lubię planowanego seksu,więc nie próbowałam tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14:45 brat_niedzwiedz (brat_niedzwiedz@gazeta.pl) oderobe....sa takie co doceniaja kropka.... to kobiety po 50-tce ktore maja smaka na młodzienczego naganiacza A jaki z niego naganiacz jak on wszystko neguje;)))Negujący naganiacz..A poza tym 50tce też by dał kosza bo taka to dopiero miała przygody;) chyba że jest z kółka Maryjnego i ma poster ojca Jankowskiego nad łóżkiem;) to wtedy by się nadała może;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naganiacza ma w spodniach:D ..chociaz coraz bardziej w to watpie:O...neguje wszystko bo prawdopodobnie koles ma zakorzenione kompleksy do tego stopnia ze codzienie o poranku ma dylematy............ jak sie zachowywac przy dziewicy a jak przy niedziewicy...:P:P i czy wypada rozmawiac z taka co to hymen posiada czy lepiej odpuscic takowa konwersacje...:O...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe he
Tamari a z kim Ci sie to przydarzylo czy odrazu skoczylas na niego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tami czy to był facet ktorego
znałas, czy jak tylko go zobaczylas to zaiskrzylo? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe he
nie znalals go tzn jak sie poznaliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe he
no chce wiedziec jak bylo...podszedl i odrazu sie wypielas mu czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe he
a ile masz lat jesli moge wiedziec ..tylko nie mow ze kobiet o to sie nie pyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe he
wiem ,ze nie mozna kobietom zadawac z byt trudnych pytan bo sie męczą ,ale moze sprobuj odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×