Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lorenzaaa

z paseczkiem czy zupełnie gładka?

Polecane posty

Gość Lorenzaaa

Panowie jakie wolicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co nie zmienia faktu ze najpierw patrzycie na twarz.... nie znajac widoku na dole.... Wiec co najpierw jest akceptowane ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie. Są przecież różne kształty i wielkości. Jednym pasuje paseczek inne bardziej podniecające są gdy są gładkie. :)) Wszystko chcecie sprowadzić do jednego a przecież facet również może być estetą :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci to przede wszystkim esteci ;) Kazdy lubi to co lubi (alez to glebokoe) i o tym sie nie dyskutuje. To jest forum.... Wiec Flirciarzu...... jakie wolisz? (pytanie podchwytliwe) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dghuidhf
Wedlug mnie lepiej z paseczkiem, bo gladkie kojarza mi sie z dziecmi, z malymi dziewczynkami, a ja nie mam pedafilskich sklonnosci:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dghuidhf
pedofilskich* mialo byc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego jest normalny? Gdyby był normalny,to lubiłby nie gładkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) haczyk taki wstawilam :D mysle to co mysle i nie ma znaczenia co mysla inni moze odbiegam od wizerunku a moze nie Jestem wiatrem, porywem i ironia :D jestem dobra dupą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ważne żeby była zadbana:) a czy z paseczkiem czy bez....jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dghuidhf - jesli trzymasz w dloniach biodra KOBIETY, ktora nie ma paseczka, jest wygolona wazy wiecej od dziecka, to uwierz mi... nie ma pedofilskich skojarzen, a tym bardziej sklonnosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze byłem normalny :)) I oczywistością oczywistą jest to,że muszą być czyste i zadbane bo seks ma być przyjemnością a nie wymuszeniem czy udręką dla obojga zresztą :)):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja lubię cipki gładkie i kudłate :O No takie w normie kudłate :) Nie jestem estetą bo w każdej widzę coś pięknego :O Przegrałem życie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaczarowany
Najlepsza to taka która potrafi zaspokojić:)!Delikatny paseczek jest fajny, aby tam dalej nie miała-podczas bliskich spotkań usta w usta można się troszkę pojeśc:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś lubiłem tylko gładkie, teraz szaleję na punkcie tylko lekko podgolonych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No nie wiem...
"... większość zakończeń nerwowych jest w łechtaczce i początkowej jednej trzeciej długości pochwy. Do łechtaczki dosięga nawet mikropenis, a wspomnianą jedną trzecią wypełni każdy normalny mężczyzna. Normalny mężczyzna ma normalny penis..." OPTYMISTKA - z paseczkiem czy zupełnie gładka? -A Ty jaką podjęłaś decyzję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***Aśka17***
Zdecydowanie z paseczkiem - i to takim nie za wąskim. !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakub334
calkowicie wydepilowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×