Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wujek1986ua

Jak za żone to tylko dziewica !

Polecane posty

Uwzalem ze to debilizm ale osttanio odkrylem ze takie rozwizanie ma sens, jak dla mnie ja sobie szuka za żone ślicznej 18 lub 19 letniej dziewicy z Polski polnocnej lub srodkowej litwy albo Ukrainy, jednak żona dziewica to skarb jest i nie znioslnbym jednak ze moja zona juz miala przede mna kogos albo co gorsza kilku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25 godzina
aha, to miłe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadasdas
a ty miałeś kogoś czy jesteś prawiczkiem? Nie zniosłabym myśli, ze mój mąż wcześniej się z kimś kurwił....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3?? to taka symboliczna liczba, to tak jakbyś jednak był dziewicą... można podciągnąć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancz this time
jezu, jak czytam wypociny tego prostaka, to mnie normalnie trafia :o szukam dziewicy, bo nie zniósłbym myśli, że kogoś miała sam miałam 3 kobiety, jak na faceta, to nic Czy Ty w ogóle czytasz, to co piszesz? Weź się póknij w łeb :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffffffff
na męża tylko prawiczek,facet który miał 3 kobiety(zakładając że każda z nich miała tez 3 facetów,a każdy z tych facetów też 3.....i tak dalej) jest wylęgarnia chorób wenerycznych,bakterii,wirusów i wszelkiego gówna:) zebrał syfa po kilkudziesięciu/kilkuset osobach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
kocham was chłopaki :D siedzicie na babskim forum i płaczecie nad swoim ciężkim losem. baby sobie znaleźć nie możecie bo was nie chcą a od czasu do czasu odzywa się w was sam nie wiem co i wtedy wyskakujecie z jakimiś dziwnymi wymaganiami. ja jestem ciekawy wujek czy jakby jakaś fajna laska zwróciła na ciebie uwagę to byś powiedział:" skoro nie jesteś dziewicą, to dziękuję" :D już to widzę. ty niedawno założyłeś temat na którym cieszyłeś się że zostawiłeś fajnej kelnerce 20 zł napiwku do zamówionej kawy. trochę konsekwencji w kreowaniu wizerunku poproszę. twórz obraz albo samotnego nieatrakcyjnego faceta który rozpaczliwie szuka ciepła i czułości (proszę się kurwa nie śmiać, to wcale nie jest śmieszne) albo babiarza który szuka sobie "materiału na żonę" mającego spełniać określone wymagania (dziewica, gotuje i sprząta - i to akurat mnie śmieszy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojkoo
Ruchać owszem, z dwie trzy,wiecej/ ale jak żona to dziewica. Żal mi was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaa
po prostu zalosne to co autor soba reprezentuje. ciekawe ile ma lat, ze takie glupoty wypisuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek to kopa w
doope powinien dostać, moze wtedy by zmądrzał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorze :O widzę żeś niestety młody i głupi (przepraszam) raczej kompletnie niedoświadczony:O I wiem co mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam tylko jednego
ale jak na kobietę, to tyle co, dla faceta mieć 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"a teraz nagle trzy i dziewicy ci sie jeszcze zachcialo? mam nadzieje, ze sie zgrywasz tylko\" wujek nie ma problemów z kobietami... jeździ TIRem :P co dłuższa miedzymiastowa, to spragnionych uczuć pełno :P i w cipu i w paszczu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te ciągłe topiki o
dziewicach już przestają być nawet śmieszne. Zebrały się dwie, albo trzy cioty i ciągle smęcą to samo. Zamiast siedzieć przed kompem i ciągle pierdolić te same głupoty wyjdzie lepiej z domu wyłączcie kompa i ruchnijcie coś moze sie wam w końcu odechce pierdolić głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawiczek i kropka 1987 -> ależ ja mu tego prawa nie odbieram :P :D tylko skomentowałem jego kryterium wyboru żony i tyle:D Młody ,niedoświadczony to i plecie farmazony:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tańcząca z wilkami 2
ja dziewictwo straciłam z chłopakiem, z którym jestem do tej pory, juz ponad 3 lata. był moim pierwszym (i ostatnim) chłopakiem :) Paweł pierwszy raz kochał się też ze mną, oboje jesteśmy swoimi pierwszymi partnerami i ta świadomość jest cudowna ::):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te ciągłe topiki o dziewicach już przestają być nawet śmieszne. Zebrały się dwie, albo trzy cioty i ciągle smęcą to samo. Zamiast siedzieć przed kompem i ciągle pie**olić te same głupoty wyjdzie lepiej z domu wyłączcie kompa i ruchnijcie coś moze sie wam w końcu odechce pie**olić głupoty z tym ze wujek i prawiczek to kobiety:O..wiec jak maja to zrobic:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te ciągłe topiki o
na pewno żadnej nie poznasz jak ciągle będziesz tworzył topiki o dziewicach. To chore. Jakąś masz obsesje na tym punkcie. Lecz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria1755
prawiczek czemu sobie prawka nie zrobisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaa1
jeeny a ktora wytrzyma tak do slubu???zreszta trzeba sprawdzic faceta zeby sie pozniej nie okazala z niego jakas ciapa:)powodzenia zycze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×